Tork Büyük Köpük Dispenseri Sensörlü Beyaz


2.329,19 TL

• Beyaz renklidir. • Ürün ölçüleri (Y x E x D): 278 x 112 x 128 mm’dir. • 520501 kodlu Tork köpük sabun kartuşu ile uyumludur


Tork Büyük Köpük Dispenseri Sensörlü Beyaz Bizsizeyeteriz.com'dan Satın Alın!

Tork Büyük Köpük Dispenseri Sensörlü Beyaz

Tork büyük köpük dispenseri sensörlü beyaz çeşitler şık tasarımları ve pratik kullanımlarıyla ön plana çıkar. Avrupa standartlarına uygun olan bu köpük sabun aparatı mikropların ortamdan uzaklaştırılmasına yardımcı olur. Özel sensörleri sayesinde sıvı sabunun çok hızlı bir şekilde köpüğe dönüşmesini sağlar. Köpük dispenser ile kullanılan sabunlar özellikle topluma açık alanlarda büyük rahatlık sağlar. Hem sabunun daha az kullanılmasını sağlar hem de temizliğin maksimum seviyelere ulaşmasına yardımcı olur. Hijyene önem veren biriyseniz evinizde büyük köpük dispenseri modellerini tercih edebilirsiniz. Banyonuzda sıvı sabunla duş jeli ve şampuan içinde beyaz sabun dispenseri çeşitlerini tercih edebilirsiniz. Temizlik ve bakım ürünlerinin daha tasarruflu bir şekilde kullanılmasını sağlayan modeller özel kilit sistemlerine de sahiptir.


Pratik ve kullanışlı modelleri duvara monte edebilir, kolaylıkla her yerde kullanabilirsiniz. Özel vidalara sahip olan ürünler kısa sürede her yere monte edilebilir. Ardından kartuş koyarak temizlik ürünlerini kullanmaya başlayabilirsiniz. Özellikle tek kullanımlık kartuşlar ürünlerin maksimum hijyene sahip olmasını sağlar. Kartuşları bittikleri zaman rahat bir şekilde değiştirebilir ve kullanıma her zaman devam edebilirsiniz. Dayanıklı ve sağlam malzemeler kullanılarak üretilen sıvı sabunluk çeşitleri yıllar boyu kullanılabilir. Hem evinizde hem de kafe, restoran, ofis, diğer iş yerleri ve otel gibi halka açık yerlerde konforlu kullanıma sahip dispenserlerden yararlanabilirsiniz. Hızlı doluma sahip sabunluklarla hijyeni her zaman koruyabilir ve bakterilerin yayılmasını engelleyebilirsiniz.

  • Sadece kayıtlı kullanıcılar yorum yazabilir