Su Kovası Eko Kapaksız 20 L Gri


94,92 TL

• 20 litredir. • Gri renktir. • 310 mm x 345 mm’dir.


Su Kovası Eko Kapaksız 20 L Gri Bizsizeyeteriz.com'dan Satın Alın!

Su Kovası Eko Kapaksız 20 L Gri, temizlik ürünü olarak kullanılan yardımcı bir ürün grubunda yer almaktadır. Su Kovası Eko Kapaksız 20 L Gri kullanımı oldukça pratiktir. Tutmak için bir yeri bulunmaktadır ve bu sayede 20 litreyi de kaldırmak ve hareket ettirmek mümkündür. Üstü kapalı olmayan bu ürünü dikkatli bir biçimde taşımak gerekmektedir. İçerisine doldurulacak suyu dikkatli hareket ettirmek suyun dışarı çıkmamasını sağlayacaktır.


Su Kovası Eko Kapaksız 20 L Gri kullananlar sert plastikten yapıldığı için üründen memnundur. Sert plastik ile hem olabildiğince hafif olan ürün hem de oldukça sağlamdır. Bu sayede herhangi bir çarpma ve düşme durumlarında hasar almamakta veya en az hasarı almaktadır. Su Kovası Eko Kapaksız 20 L Gri kullanılırken genelde bez ile temizlik için tercih edilmektedir. Ancak bazı durumlarda Su Kovası Eko Kapaksız 20 L Gri kullanımı mop ile de olabilmektedir.


Mop ile temizlik yapma da kullanımı için ayrıca bir mop sapı da gerekmektedir. Bu aşamada mop sapı için malzeme ve ürün çeşitliliği ortaya çıkmaktadır. Bunun için alüminyum sap kullanılabildiği gibi farklı malzemelerden elde edilen saplar da bulunmaktadır. Benzer bir biçimde teleskopik sap gibi farklı ve özel üretim saplar da kullanılabilmektedir. Özellikle Su Kovası Eko Kapaksız 20 L Gri boya için kullanılacak ise bu malzemeyi görmek mümkündür. Bu durum da ürün kullanımını çeşitlendirmektedir.

  • Sadece kayıtlı kullanıcılar yorum yazabilir