Paşabahçe 52052 Su Bardağı resmi
Göz at

Paşabahçe 52052 Su Bardağı

18,49 TL + KDV 22,19 TL (KDV Dahil)

Su Bardağı Modelleri

Su bardakları gündelik yaşamda en çok kullanılan mutfak eşyalarından biridir. Züccaciye grubunda yer alan su bardağı modelleri, sitemizde bu kategori altında sizlere sunulur. Su içmek için tasarlanan su bardakları, bütün içecekler için kullanılabilir. Farklı ebatlarda üretilen bu su bardağı çeşitleri hacim olarak da farklı değerlere sahiptir. Standart bir su bardağının hacmi, en az 150 ml olur.

Su bardağı çeşitleri arasında en çok tercih edilen hacim ölçüsü ise 200 ml’dir. Camdan üretilen su bardakları, son yıllarda karton ya da plastik gibi benzeri malzemelerle de üretilir hale gelmiştir. En sağlıklı su bardağı çeşitleri ise camdan üretilmiş olan ürünlerdir. Özellikle plastikten üretilmiş olan su bardaklarının kullanılması sağlık açısından son derece zararlıdır. Sitemizde en kaliteli su bardağı seti modelleri her zaman yer alır ve en ekonomik fiyatlarla sizlerin beğenisine sunulur.

Su Bardağı Satın Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Farklı su bardağı çeşitleri ile sofralarda her zaman şıklığı ve uyumu yakalamak mümkün olur. Yemek sofralarının en önemli ayrıntılarından biri olan su bardağı satın alırken dikkat edilmesi gereken en önemli nokta imal edildiği camın kaliteli olmasıdır. Kaliteli camdan üretilen su bardaklarının kullanım ömürleri uzun olur. Darbelere ve çizilmelere karşı dayanıklıdır. Bu bağlamda sitemizde satışa sunulan, Paşabahçe su bardağı çeşitleri, en çok tercih edilen ürünler arasında bulunur.

Su bardağı seçiminde dikkat edilmesi gereken bir diğer nokta, kullanılacak olan yemek takımlarına uygun olan tasarımların seçilmesidir. Bu ayrıntılara dikkat edilerek birbirinden şık yemek sofraları hazırlanır. Su bardağı modellerini takım olarak da almak mümkündür. Takım olarak da satışa sunulan su bardağı modelleri, genel olarak 6 bardaktan oluşan ürünlerdir.

Kaliteli Su Bardağı Nasıl Anlaşılır?

Herkesin zevklerine hitap eden su bardakları sitemizden tek ya da set olarak hemen sipariş verilebilir. En kaliteli camdan üretilen su bardağı modelleri, düşmelere ve çizilmelere karşı dayanıklıdır. Kaliteli cam sayesinde leke tutma ve kararma gibi istenmeyen sorunlarda engellenir. İnce ya da kalın camdan oluşan kaliteli su bardakları renkli, baskılı ya da şeffaf olarak üretilir.

Renkli olan su bardakları kalitesiz olduğu takdirde renkleri çabuk solar. Bu nedenle kaliteli su bardağı edinmek için en iyi yol, bilinen ve güvenilir olan markalarını ürünlerini tercih etmektir. Bu sayede satın alınan su bardağı takımı uzun seneler kullanılır. Kaliteli olan su bardakları dayanıklı olmasından ötürü, insan trafiğinin yoğun olduğu yerlerde de kullanıma uygundur.

Sitemizde sizlerin beğenisine sunulan su bardaklarının tabanları genel olarak kalındır. Bu sayede sıcaklık ya da soğukluk en iyi şekilde muhafaza edilir. Isı dirençleri yüksek olan ürünlerimiz, eli kolay kavrayacak dizaynlara sahiptir. Bu sayede sıcak içeceklerle kullanıldığı takdirde, eli yakması imkansız hale gelir.

Kaliteli Su Bardağı Markaları

Su bardakları evlerde, restoranlarda, kafelerde, ofislerde ve okul gibi yaşam alanlarında en çok ihtiyaç duyulan ve kullanılan ürünlerdir. Kaliteli su bardağı markalarının en başında Paşabahçe su bardağı gelir. Paşabahçe markasının ürettiği su bardağı modelleri, en kaliteli camlardan ve desenlerden oluşur. Bununla beraber marka adını kanıtlamış olan birçok su bardağı markasında bulunur. Bu markaların satışa sunduğu başlıca su bardağı modelleri ise şu şekilde sıralanır:

 • Renkli su bardağı modelleri
 • Uzun ayaklı su bardakları
 • Kısa ayaklı su bardağı
 • Klasik su bardağı modelleri
 • Kahve yanı su bardağı çeşitleri
 • Toprak su bardağı modelleri
 • Meşrubat ve su içilebilen su bardağı takımları
 • El kesmesi su bardakları
 • Desenli ya da logolu su bardağı çeşitleri
 • Likör servisi için üretilen su bardağı modelleri
 • Çeyiz seti su bardağı modelleri
 • Kulplu su bardağı çeşitleri

Görüldüğü üzere su bardağı çeşitleri, herkesin kullanım amacına uygun olan zengin bir ürün yelpazesinden oluşur. Gündelik yaşamda ya da özel günlerde kullanılan su bardağı modelleri, sitemizden online ödeme yöntemleri ile bu kategori altından anında sipariş verilebilir. Aynı zamanda su bardakları ile ayran, kola, gazoz gibi benzeri serin ya da sıcak içeceklerin servisleri de yapılabilir.

Su Bardağı Fiyatları

Su bardağı fiyatları, sitemizde herkesin bütçesine uygun olan fiyat aralıklarına sahiptir. En kaliteli ve sevilen markaların yer aldığı bu kategoride, ürünlerin fiyatları taşıdıkları özellikleri göre kendi içlerinde farklılık gösterir. Yüksek ya da düşük sıcaklıklara dayanıklı olarak üretilen su bardağı modellerinin aynı zamanda sahip oldukları hacimlere göre de fiyatları değişebilir. Klasik ya da modern çizgilere sahip olan ürünlerimizin tasarımlarına göre de fiyatlarında farklılık olması muhtemeldir.

Desenli ya da logolu olan su bardağı takımı ise kullanılan özelliklere uygun olan fiyat aralıkları ile satışa sunulur. Genel olarak şeffaf renkli olan su bardağı modelleri renkli ya da desenli olan ürünlerden daha ucuza satın alınabilir. Sizler de zevklerinize hitap eden en güzel su bardağı modellerini sitemizden hemen sipariş verebilir, en güzel sofralarda ve servislerde kullanabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Su Bardağı Modelleri Bulaşık Makinesinde Yıkanabilir mi?

Bulaşık makinesinde su bardakları yıkanabilir.

Su Bardağı Üretiminde Hangi Malzemeler Kullanılır?

Su bardağı tasarımında cam, metal, borosilikat ve porselen malzemeleri kullanılır.

Renkli Su Bardağının Renkleri Solar Mı?

Kaliteli olan renkli su bardaklarında, sahip olduğu renkler camın kendi yapısında olduğundan dolayı, zamanla solması asla mümkün değildir.