Tork Sıvı Sabun Dispenseri Küçük Beyaz resmi
Göz at

Tork Sıvı Sabun Dispenseri Küçük Beyaz

516,80 TL + KDV 620,16 TL (KDV Dahil)
Tork Sıvı Sabun Dispenseri Küçük Siyah resmi
Göz at

Tork Sıvı Sabun Dispenseri Küçük Siyah

578,46 TL + KDV 694,15 TL (KDV Dahil)
Vialli Hazneli Sıvı Sabunluk 500 ml Beyaz resmi
Göz at

Vialli Hazneli Sıvı Sabunluk 500 ml Beyaz

193,34 TL + KDV 232,01 TL (KDV Dahil)
Vialli Hazneli Sıvı Sabunluk 1000 ml Beyaz resmi
Göz at

Vialli Hazneli Sıvı Sabunluk 1000 ml Beyaz

256,85 TL + KDV 308,22 TL (KDV Dahil)
Tork Sıvı Sabun Dispenseri Büyük Beyaz resmi Tork Sıvı Sabun Dispenseri Büyük Beyaz resmi
Göz at

Tork Sıvı Sabun Dispenseri Büyük Beyaz

569,82 TL + KDV 683,78 TL (KDV Dahil)
Tork Sıvı Sabun Dispenseri Büyük Siyah resmi Tork Sıvı Sabun Dispenseri Büyük Siyah resmi
Göz at

Tork Sıvı Sabun Dispenseri Büyük Siyah

606,21 TL + KDV 727,45 TL (KDV Dahil)
Vialli Sıvı Sabun Dispanser 500 ml Beyaz resmi
Göz at

Vialli Sıvı Sabun Dispanser 500 ml Beyaz

102,83 TL + KDV 123,40 TL (KDV Dahil)
Vialli Sıvı Sabunluk 500 ml Şeffaf resmi
Göz at

Vialli Sıvı Sabunluk 500 ml Şeffaf

102,83 TL + KDV 123,40 TL (KDV Dahil)
Vialli Sıvı Sabunluk 1000 ml Beyaz resmi
Göz at

Vialli Sıvı Sabunluk 1000 ml Beyaz

149,79 TL + KDV 179,75 TL (KDV Dahil)
Vialli Sıvı Sabunluk 1000 ml Şeffaf resmi
Göz at

Vialli Sıvı Sabunluk 1000 ml Şeffaf

149,79 TL + KDV 179,75 TL (KDV Dahil)
Sıvı Sabun Aparatı 1 L Mat - 7254 resmi
Göz at

Sıvı Sabun Aparatı 1 L Mat - 7254

532,44 TL + KDV 638,93 TL (KDV Dahil)

Sıvı Sabun Aparatları Neden Kullanılır

El hijyenini sağlamak açısından sıvı sabun aparatları kullanımı, her zaman büyük önem taşır. Eller vücutta en çok mikrop taşıyan organlardır ve temizliği iyi yapılmadığı takdirde istenmeyen hastalıklar ortaya çıkabilir. Özellikle kalabalık yaşam alanlarında kullanılan sıvı sabun aparatları, bulaşıcı olan hastalıkları engellemekte ve el hijyenin en iyi şekilde yapılmasını sağlamaktadır.

Hijyen ürünleri arasında buluna sıvı sabun aparatları, tuvalet temizliğinin de doğru bir şekilde yapılmasına yardımcı olan ürünlerdir. Genel olarak sert malzemeler ile üretilen bu sıvı sabunluklarla, pratik bir şekilde el temizliği yapılır. Sitemizde bu kategori altında satışa sunulan sıvı sabun aparatları, her zaman en ekonomik fiyatlarla anında, online olarak satın alınabilir.

Sıvı Sabun Dispenseri Fiyatları

Sıvı sabun dispenseri, genel olarak duvara sabitlenecek şekilde tasarlanan ürünlerdir. Aynı zamanda içine koyulan sıvı sabun bittikçe yerine yenisi kolaylıkla ilave edilebilir. Düğmeye bastıkça akan sıvı sabun sayesinde hem kullanımı kolaydır hem de ekonomik bir yöntem sunar. Diğer yandan sıvı sabunluklar, enfeksiyonlara ve hastalıklara karşı koruma sağlayan ürünlerdir. Durum böyleyken sıvı sabun dispenserlerinin fiyatı merak edilebilir.

Sıvı sabun dispenseri fiyatları ise herkesin bütçesine uyum sağlayan fiyat aralıkları ile sitemizde her zaman bu kategoride bulunur. Bu sabunlukların üretildiği malzemeler de fiyatları üstünde etkili olur.

Sıvı sabun dispenserleri, fiyat olarak taşıdıkları özelliklere göre kendi aralarında farklılık gösterir. Kullanım kolaylığı sağlayan bu ürünler banyolarda, tuvaletlerde ve mutfaklarda kullanıma uygundur. Kullanım amacına bağlı olarak tasarlanan bu ürünler, içerisine sıvı sabun konulduğu zaman asla sızdırma yapmaz. Sitemizde yer alan sıvı sabun aparatı fiyatları, düzenli olarak yapılan kampanyalarla daha da uygun hale gelir. Sabun Ve Köpük Verici Aparatlar kategorimizi inceleyerek dispenser fiyatlarına ulaşabilirsiniz.

Sıvı Sabun Dispenseri Seçerken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Sıvı sabun dispenseri çeşitleri seçiminde kullanım amacına uygun olan ürünlerin seçilmesi gereklidir. Bu ürünlerin üretiminde genel olarak metal, plastik ve krom kaplama malzemeleri kullanılır. Metal ve krom kaplama olan sıvı sabun aparatları daha dayanıklı ve uzun ömürlüdür. Bu nedenle insan trafiğinin yüksek olduğu yerlerde dayanıklı olan sıvı sabun dispenserleri seçilmelidir.

Sıvı sabunla kullanılabilen dispenserlerin yanı sıra köpüklü sabunla kullanılan sıvı sabun aparatları da mevcuttur. İki türlü kullanımda da normal sabun kullanımına göre her zaman sıvı ve köpük sabunlar daha ekonomik olur. Toptan olarak satın alınabilen ve sıvı sabun aparatlarının içine doldurulan, sıvı sabunların her zaman kaliteli ve güvenilir ürünler olmasına özen gösterilmelidir.

Kalitesiz ve kötü sıvı sabunlarla kullanılan sıvı sabun dispenserlerinin ömürleri daha kısa olur ve daha kolay bozulur. Sıvı ya da köpük sabun kullanımı her zaman sudan da tasarruf edilmesine yardımcı olur. Bunlara ek olarak sıvı sabun dispenserlerinin iç ve dış genel temizliğinin düzenli aralıklarla yapılması gerekir.

Sıvı Sabun Dispenseri Nerelerde Kullanılır?

Sıvı sabun aparatı olarak satışa sunulan sıvı sabun dispenserleri alırken öncelikle kullanılacağı yere uygun bir ürün olmasına dikkat edilmelidir. Buna bağlı olarak genelde sıvı sabunluk kullanılan yerler, şu şekilde sıralanır:

 • Evler
 • İş yerleri
 • Hastaneler
 • Sağlık merkezleri
 • Okullar
 • Üniversiteler
 • Genel tuvalet alanları
 • Alışveriş merkezleri
 • Oteller
 • Mağazalar
 • Lokantalar
 • Kafeler

Görüldüğü üzere sıvı sabun aparatı çeşitleri, kalabalık olan yaşam alanlarında en çok kullanılan hijyen ürünlerindendir. Özellikle son yıllarda yaşanan coronavirüs salgını ile el hijyenin önemi, tüm dünyada daha iyi anlaşılmıştır. Buna bağlı olarak da sıvı sabun dispenseri kullanımı büyük oranda artışa geçmiştir. Sizler de hemen sitemizden online olarak sipariş verebilir, kendinizin ve sevdiklerinizin sağlığını en iyi şekilde korumaya başlayabilirsiniz.

Sık Sorulan Sorular

Sıvı Sabun Dispenserinde Yanlış Sabun Kullanımı Neye Yol Açar?

Sıvı sabun dispenserlerinde yanlış sabun kullanılması ürünün sabun pompasında tıkanıklara yol açar. Dolayısıyla kullanımını imkansız hale getirebilir.

Sıvı Sabun Aparatları Nasıl Temizlenir?

Sıvı sabun aparatları en iyi şekilde ılık su ve bir bezle silinerek yapılır.

Köpük Sabun mu, Sıvı Sabun mu Daha İyidir?

Sıvı sabunluklarda kullanılan köpük sabunlar, sıvı sabun çeşitlerine nazaran daha kolay durulanabilir. Bunun haricinde ikisinin de kullanımı aynı şekilde olur.