Sıvı Arap Sabunu 1 Kg


54,38 TL
• Bir adet ürün 1 kg’ dır. • Tüm yüzeyler için uygundur.

Sıvı Arap Sabunu 1 Kg Bizsizeyeteriz.com'dan Satın Alın!

Sıvı arap sabunu 1 kg, birçok yerin temizliğinizde kullanılmaktadır. İyi bir temizleyici olan arap sabunu ayrıca leke çıkarıcı özelliği ile de bilinir. Bileşeninde alkali madde olarak potasyum hidroksit bulunmaktadır. Arap sabunu genel olarak sarı renklidir fakat bazen açık kahverengi olarak da görülmektedir. Evlerde leke çıkarıcı, yüzey temizleyici, ahşap temizleyici olarak hatta çiçeklerdeki böceklenme için bile kullanılabilir. Kullandığınız zaman farkı sizler de göreceksiniz.


Çiçeklerde kullanabilmek için öncelikle bir sprey şişesine biraz su ve biraz arap sabunu koyup çalkalayın. Daha sonra böceklenen çiçeklerin üzerine sıkın. Birkaç gün içerisinde farkı görebilirsiniz. Duvar, giysi lekelerinde veya evde oluşan kazalarda geçmeyen lekelerde etkili bir çözümdür.


İçerik olarak da katkı maddesi olmayan bir ürün olduğu için sıkça tercih edilir. Her evde muhakkak bulunması gereken bir üründür. Ayrıca sadece evlerde değil, şirketlerin de kullandığı bir üründür. Otellerde, restoranlarda ve hastanelerde tercih edilen bir ürün haline gelmiştir. Banyodan mutfağa, halılardan perdelere hatta tuvaletlerde bile kullanılan bir üründür. Halılarınızı yıkarken inatçı lekeler bulunuyorsa lekelerin üzerine dökerek kullanabilirsiniz. Perdelerinizde ise onları daha beyaz yapabilmek için kullanabilirsiniz.

  • Sadece kayıtlı kullanıcılar yorum yazabilir