Şenyayla Mega Saklama Kutusu Tekerlekli 75 L - 2625


645,75 TL

Yüksek kaliteli plastik hammaddeden üretilmiştir. Kapağı mevcuttur. Ürün tekerleklidir. Ürün 75 litredir. Ölçüleri 36,5*40*63 cm dir.


Şenyayla Mega Saklama Kutusu Tekerlekli 75 L

En büyük saklama kutularından biri olan Şenyayla mega saklama kutusu tekerlekli 75 L – 2625 modeli tekerli olması sayesinde ağır cisimleri de içinde taşıyabilir. Saklama kapları kapaklı olduğundan içine toz ve havanın girmesine izin vermez. Bu sebeple içine gıda ürünleri de yerleştirilebilir. Gıda ürünleri saklama kapları içinde uzun süre bozulmadan kalabilir. Bu özelliğinin yanı sıra içine toz girmesini istemediğiniz eşyalarınızı da yerleştirebilirsiniz. Ayrıca evdeki ıvır zıvır ne varsa içine yerleştirerek bir köşeye saklayabilirsiniz. Yine bu kutuların üstüne bir şeyler koyarak üstünü de kullanım alanı yapabilirsiniz. Küçük evlerde birçok eşyayı toplar ve alandan tasarruf sağlar. Bu nedenle elinizde bu kap ve kutulardan bulundurarak sizler de alandan tasarruf elde edebilirsiniz.


Saklama kutusu
farklı amaçlarla kullanılabilir. Bu kişinin hayal dünyasına kalmıştır. İçine sebze, meyve, oyuncak, sıvı yağ gibi birçok malzeme yerleştirilebilir. Derin olmaları sebebiyle dökülmesini istemediğiniz sıvıları bile dikey bir şekilde içine yerleştirebilirsiniz. Bunun yanında tekerlekleri ile istediğiniz yere kolayca götürebilirsiniz. Özellikle yaz döneminde doğaya açılmak gibi bir hedefiniz varsa yanınıza götürmek istediğiniz her şeyi bu kutulara yerleştirebilirsiniz. Yani bir piknik sepeti görevi de gördüğünü söyleyebiliriz. Sizler de farklı ebatlardaki saklama kutularından faydalanmak için hemen sipariş oluşturabilirsiniz. Evinizin birçok noktasında size yardımcı olacak en iyi gereçlerdendir.

  • Sadece kayıtlı kullanıcılar yorum yazabilir