Şenyayla Mavi Tehlikeli Atık Kutusu 25 L


402,31 TL

Plastik malzemeden yapılmıştır. Gri renktir. Hacim:25 litre Çap:39 cm / Yükseklik: 33 cm Üzerinde telikeli atık yazan etiket bulunur.


Şenyayla Mavi Tehlikeli Atık Kutusu 25 L Bizsizeyeteriz.com'da!

Şenyayla mavi tehlikeli atık kutusu 25 L; tehlikeli tıbbi atıklar olarak sayılabilecek pek çok türdeki atıkların toplanması için dizayn edilmiştir. Bu atıkların imha edilmeleri için özel olarak tasarlanmış tehlikeli atık kutularında toplanması sağlık ve hijyen için büyük önem taşır. Şenyayla mavi tehlikeli atık kovası da her türlü tehlikeli atığın toplanmasına uygun olarak üretilerek kullanıma sunulmuştur.

 

Tehlikeli atık kutusu mevsim şartlarına uygun olan ham maddelerden üretilmiştir. Şenyayla mavi çöp kutusu ürünleri Sağlık Bakanlığının yönetmeliklerine uygun olarak üretilmiştir. Bu ürünlerin üzerinde tehlikeli atık logosu bulunmaktadır. Tehlikeli atık kutuları özellikle de sağlık kuruluşlarında en çok tercih edilen ürünlerden biridir.

 

Şenyayla tehlikeli atık kutuları her türlü olumsuz duruma karşı dayanıklı olacak şekilde üretilmiştir. Su geçirmeyecek ve sızdırmayacak şekilde üretimi yapılmaktadır. Şenyayla çöp kovası çevreye ve insana karşı zararlı olan her türlü tahriş edici, patlayıcı, yanıcı vs. özelliklere sahip atıkların toplanmasında fayda gösteren kutulardır.

 

İnsan sağlığına zarar verecek her türlü  kimyasal maddelerden uzak tutmayı sağlamak amacıyla üretilmiştir. Her türlü sağlık kuruluşlarında, laboratuvarlarda güvenle kullanılan ürünlerdir.

 

Sağlık kuruluşlarında  tehlikeli atıkların insan sağlığına ve de çevreye zarar vermesi önlenmek amacıyla tehlikeli atık kutuları önemli bir paya sahiptir. Bu tür tıbbi ve zararlı atıklar bu kutular sayesinde toplanarak imha edilmesi sağlanır.

  • Sadece kayıtlı kullanıcılar yorum yazabilir