Şenyayla Maksi Saklama Tekerlekli 40 L - 2696


438,19 TL

Yüksek kaliteli plastik hammaddeden üretilmiştir. Kapağı mevcuttur. Ürün tekerleklidir. Ürün 40 litredir. Ölçüleri 28,5*36*58 cm dir.


Şenyayla Maksi Tekerlekli Saklama Kabı

En büyük saklama kaplarından birisi olan Şenyayla maksi saklama tekerlekli 40 L – 2696, eşyalarınızı düzenli ve bir arada tutma fırsatı sunar. Bu saklama kapları kapaklı olmaları sayesinde birçok eşyayı ve gıda malzemesini bozulmadan içinde tutabilir. Bu saklama kapları çocukların oyuncak kutusu olarak da kullanılabilmektedir. Tekerli olmaları sayesinde kolayca taşınabilirler. Ayrıca plastik malzemeden yapılmış olmaları sayesinde hafif bir yapıya sahiptirler. Sürükleyerek bu kutuların yerini istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Evinizde kutu şeklinde olması sebebiyle daha az yer kaplar ve üst üste aynı kutulardan koyulabilir. Kimi zaman bu kutulara sebze ve meyve koyarak kullanabilirsiniz.


Dilediğiniz şekillerde kullanabileceğiniz saklama kutusu, pratik bir düzen sağlamaktadır. Bunun için elinizin altında bu saklama kaplarından bulundurabilirsiniz. Çeşitli boyut ve şekillerde olması ihtiyacınızı kolayca sağlamalarını sağlar. Günümüzde birçok alıcısı vardır ve ev düzeni için pratik bir kullanıma sahiptir. Taşınma durumlarında da içinde çeşitli malzemeleri taşıyabilirsiniz. Bunun yanında piknik yapmaya giderken içine dilediğiniz malzemeyi koyarak götürebilirsiniz. Oldukça fazla malzeme alıyor olması sayesinde başka bir kap götürmenize gerek kalmayacaktır. Kalabalık ortamlar için bile birçok farklı ihtiyacınızı alacaktır. Bu saklama kutusu derin olması sayesinde birçok malzemeyi dikine bir şekilde içine alabilir. Özellikle sıvıların dökülmemesi için bu özellik çok faydalı olacaktır. Sizler d ebu pratik kutulardan faydalanmak için hemen sipariş oluşturun.

  • Sadece kayıtlı kullanıcılar yorum yazabilir