Şenyayla Köşeli Pedallı Çöp Kovası 40 L Yeşil - 4255


522,75 TL

Plastik malzemeden yapılmıştır Rengi yeşildir Genişlik: 41 cm Derinlik: 37 cm Yükseklik: 51 cm Hacim: 40 L Ağırlık: 2,1 kg
-İç kovasız üründür


Şenyayla Köşeli Pedallı Çöp Kovası 40 L Yeşil - 4255 Bizsizeyeteriz.com'da!

Yaşadığınız ortamı temiz tutmanıza yardımcı olan Şenyayla köşeli pedallı çöp kovası 40 L yeşil- 4255 modeli oldukça pratik eşyalardandır. Farklı boyut ve ebatlarda olması birçok farklı alanda kullanılabilmelerine imkân vermiştir. Evinizde veya iş yerinizde küçük alanınız varsa dikine uzayan bu pedallı  plastik çöp kovası oldukça iş görecektir. Plastik malzemeden yapılan pedallı çöp kovaları dayanıklı olduğundan uzun süre kullanılabilir.

 

Sadece çöpü dışarı attıktan sonra içini yıkamanız yeterli olacaktır. Bu sayede çöp kovası istenmeyen koku yapmayacaktır. Basmalı çöp kovası kapağı olmadığında daha çok koku yayabilir. Bunun için Şenyayla kapaklı ve pedallı çöp kovasını çıkartmıştır. Kapaklı olması sayesinde kötü koku ortama yayılmayacaktır.

 

Büyük plastik çöp kovası elle temas edilmeden çöplerinizi kovaya atmanızı sağlar. Özellikle işleriniz yoğunken elinizi çöp kovasına değdirmek sıkıntı yaratabilir. Bu nedenle ayağınızla pedallara dokunarak çöp kovasının kapağını açabilirsiniz. Bu sayede çöp kovasının ağzı kolayca açılır ve çöplerinizi içine atabilme şansı verir. Bu yönden bakıldığında hem pratik hem de hijyenik bir özelliğe sahip olduğunu söyleyebiliriz.

 

Sizler de iyi bir marka ile sağlam bir çöp kovasına sahip olabilirsiniz. Şenyayla markası en iyi ve en kaliteli ürünleri uygun fiyat ile birleştirir. Böylece her saniye hızla ve güvenle işlerinizi tamamlayabilirsiniz. Yeşil çöp kutusu ürünlerine sahip olarak sizler de kendinize zaman ayırabilirsiniz.

 

  • Sadece kayıtlı kullanıcılar yorum yazabilir