Şenyayla Köşeli Pedallı Çöp Kovası 40 L Beyaz - 4255


522,75 TL

Plastik malzemeden yapılmıştır Rengi beyazdır Genişlik: 41 cm Derinlik: 37 cm Yükseklik: 51 cm Hacim: 40 L Ağırlık: 2,1 kg
-İç kovasız üründür


Şenyayla Köşeli Pedallı Çöp Kovası 40 L Beyaz - 4255 Bizsizeyeteriz.com'da!

Büyük çöp kütlelerini bir arada tutmak için Şenyayla köşeli pedallı çöp kovası 40 L beyaz – 4255 modelini kullanabilirsiniz. Bu modelde pedallar olması pedallı plastik çöp kovası kapağının hemen açılmasını sağlar. Bunun için ayağınızla pedallara dokunmanız yeterli olacaktır. Bu sayede elinizi bir yere değdirmeden çöplerinizi kovaya kolayca atabilirsiniz.

 

Oldukça kolay ve pratik bir yöntemle çöplerinizi evinizden uzaklaştırabilirsiniz. Ayrıca kapaklı olmaları çöpün kokusunu engelleyecektir. Böylece evinizde kötü kokular dolaşmayacaktır. Çöplerin sürekli olarak ağzının kapalı olması mikropların etrafa saçılmamasını da sağlar. Plastik malzemeden yapılmış olan basmalı  çöp kovası, uzun süre ilk günkü haliyle kalabilir. Sadece çöpü boşalttıktan sonra içini yıkamanız kötü kokuların kalıcılığını ortadan kaldırır.

 

Evinizde temizlik ve düzen sağlayabilmeniz için tek yapmanız gereken köşeli çöp kovası kullanmaktır. Köşeli olmaları sayesinde evin birçok bölümüne rahatça sığabilirler. Özellikle alanı dar olanlar için bu çöp kovalarının oldukça pratik olduğunu söyleyebiliriz. Dikine daha fazla yer kapladıklarından dar alanlara rahatça sığabilirler. Ayrıca boyutları farklı olduğundan kendinize uygun olanı rahatça seçebilirsiniz.

 

İyi bir marka ile yola çıkmanız çok daha başarılı sonuçlar elde etmenizi sağlar. Şenyayla bu konuda tüm vatandaşlara en iyi ve en kaliteli ürünleri sunmaktadır. Evinizde veya iş yerlerinizde rahatlıkla büyük plastik çöp kovası ürünlerini kullanabilirsiniz. Küçük ev eşyası olarak beyaz çöp kutusu, en çok ihtiyaç duyulan eşyalardan birisidir.

  • Sadece kayıtlı kullanıcılar yorum yazabilir