Şenyayla Köşeli Pedallı Çöp 85 L Kırmızı - 4265


1.014,75 TL

Plastik malzemeden yapılmıştır Rengi kırmızıdır Hacim: 85 L Ağırlık: 4,3 kg Genişlik: 46 cm Derinlik: 48 cm Yükseklik: 75 cm


Şenyayla Köşeli Pedallı Çöp 85 L Kırmızı - 4265 Bizsizeyeteriz.com'da!

Çevredeki  çöplerin ortadan kalkmasına yardımcı olan Şenyayla köşeli pedallı çöp 85 L kırmızı – 4265 modeli en büyük yardımcılarınızdan birisi olacaktır. Bu modelin en önemli yönü büyük çöp torbalarını dahi içinde depolayabilmesidir. Oldukça büyük bir hazneye sahip olan bu pedallı plastik çöp kovası, kolay bir kullanıma da sahiptir.

 

Tek bir pedalına basarak kapağın kolayca açılmasını sağlayabilirsiniz. Böylece çöp poşetlerinizi elinizi bir yere değdirmeden kolayca bu büyük plastik çöp kovası içine atabilirsiniz. Bunun yanında köşeli olmaları sayesinde birçok dar yere rahatlıkla girebilmektedir. Dar alana sahip olanlar köşeli çöp kovası tercihinde bulunabilir. Basmalı çöp kovası birçok yönden fayda sağlayacaktır.

 

Çöp kovalarının önemi hayatımızda yok denemeyecek kadar önemlidir. Çünkü mikroplar farklı yerlerde bulunduğunuzda evinize veya iş yeri ortamınıza yayılır. Bu durum birçok hastalığı da beraberinde getirir. Bu nedenle kırmızı çöp kutusu tasarlanmıştır. Bu çöp kovaları plastik malzemeden yapıldığı için uzun süre hasar almadan kullanılabilir. Genellikle çöp kovaları kırılmayan plastiklerden yapılmaktadır. Bu sayede uzun süre kullanılabilir, içine ağır çöpler bırakılabilir. Bu noktada Şenyayla en kaliteli malzemeleri bir araya getirerek uygun fiyatlarla birleştirmektedir. Bu sayede çöp kovanızı uzun süre kullanıp hayatınızı kolaylaştırabilirsiniz. Çöp kovasının varlığı hem hayatınızı kolaylaştırır hem de işlerinizi hızlı bir şekilde tamamlamanızı sağlar. Sizler de ihtiyacınız doğrultusunda dilediğiniz çöp kovasını alabilirsiniz.

  • Sadece kayıtlı kullanıcılar yorum yazabilir