Şenyayla Köşeli Pedallı Çöp 65 L Beyaz - 4260


768,75 TL

Plastik malzemeden yapılmıştır Rengi beyazdır Genişlik: 46 cm Derinlik: 42 cm Yükseklik: 66 cm Hacim: 65 L Ağırlık: 3,3 kg


Şenyayla Köşeli Pedallı Çöp 65 L Beyaz - 4260 Bizsizeyeteriz.com'da!

Pratik ev eşyalarından birisi olan Şenyayla köşeli pedallı çöp 65 L beyaz – 4260 modeli işlerinizi toparlamanıza yardımcı olacaktır. Hızlıca evdeki çöplerinizi bir araya getirmeniz için pratik pedallara sahip olan bu modelde, çöp atmak çok daha kolaydır.

 

Tek bir pedala basmanız ile çöp kovasının kapağı açılır. Pedallı plastik çöp kovası, hijyenik ve temiz bir ortam sunar. Ellerinizi çöp kovasına değdirmenize gerek kalmadan çöplerinizi kovaya rahatça atabilirsiniz. Özellikle mutfakta yoğun çalışırken ellerimizi başka yerlere sürmek istemeyiz. Basmalı çöp kovası sayesinde temiz ve hijyenik bir şekilde mutfak işlerimizi tamamlayabiliriz. Şenyayla bu modeliyle temizliği öncelikle hedeflemiştir. Bununla birlikte farklı renk ve ebatlarda modeller de bulunmaktadır.

 

Kendi ortamınızın ihtiyacına göre kolayca bir çöp kovasına sahip olabilirsiniz. Dilediğiniz renk ve boyutlarda çöp kovaları bulunmaktadır. Ortamınızın tasarımına uygun renkler alabilirsiniz. Plastik malzemeden yapılan bu büyük plastik çöp kovası, oldukça dayanıklıdır. Dayanıklı olması sayesinde uzun yıllar aynı çöp kovasını kullanabilirsiniz. Sadece yıkayıp temizleyerek uzun süre kullanmaya devam edebilirsiniz.

 

Beyaz çöp kutusu banyoda da sıklıkla kullanılabilmektedir. Özellikle kalabalık ortamlar için 65 litrelik çöp kovaları tercih edilebilir. Çünkü kalabalık ortamlarda daha fazla çöp çıkmaktadır. Sizler de ihtiyacınıza uygun şekilde dilediğiniz çöp kovasını satın alabilirsiniz. Şenyayla kalitesiyle ev eşyalarınızda fark yaratabilirsiniz. Uygun fiyat ve kalitesiyle birçok kişinin tercihi Şenyayla olmaktadır.

  • Sadece kayıtlı kullanıcılar yorum yazabilir