Şenyayla Köşeli Pedallı Çöp 25 L Kırmızı - 4250


476,63 TL

Plastik malzemeden yapılmıştır Rengi yeşildir Genişlik: 35 cm Derinlik: 32 cm Yükseklik: 43 cm Hacim: 25 L Ağırlık: 2 kg


Şenyayla Köşeli Pedallı Çöp 25 L Kırmızı - 4250 Bizsizeyeteriz.com'da!

Evinizin istediğiniz yerine kolayca yerleştirebileceğiniz Şenyayla köşeli pedallı çöp 25 L kırmızı – 4250 modeli, çöplerinizi bir arada tutmanıza yardımcı olacaktır. Plastik ve köşeli olan bu büyük plastik çöp kovası uzun süre ayakta kalabilir. Bu durum dayanıklı malzemeden yapıldığını göstermektedir. Yıkayarak çöp kokusunun kovaya sinmemesine dikkat edebilirsiniz.

 

Pedallı olmaları sayesinde ayağınızı kullanarak çöp kovasının kapağını rahatça açabilirsiniz. Pedallı plastik çöp kovası son derece hijyenik ve pratik bir kullanım sağlar. Ayrıca kapaklı olması sayesinde çöpün kötü kokusunun oda içine dağılmasını önler. Bu sayede mutfakta, banyoda ve çeşitli yerlerde rahatlıkla kullanılabilir. Sadece evlerde değil iş yerlerinde de rahatlıkla tercih edilmektedir.

 

Basmalı çöp kovası, elle temas edilme olmadan kullanılabilir. Bunun için çöplerinizi rahatça içine yerleştirebilirsiniz. Ayrıca köşeli olması sayesinde birçok farklı küçük yere yerleşebilir. Birçok farklı renk ve boyut seçenekleri bulunmaktadır. Bunlardan biri de kırmızı çöp kutusu olmaktadır. Sizler de bu renk ve boyut seçeneklerinden uygun olanlarından birini tercihinize göre seçebilirsiniz. Kırmızı renk herhangi bir kir ve iz belli etmediğinden birçok kişi tarafından tercih edilmektedir.

 

 İyi bir marka kalitesi ile yıllarca kullanabileceğiniz pratik bir eşyaya sahip olabilirsiniz. Çöp kovaları küçük aletler olmalarına rağmen büyük bir ihtiyaçtır. Bunun için de mutlaka bulundurmanız gereken bir ihtiyaç olduğunu söyleyebiliriz. Bazen çöp kovasının olmayışı rahatsız edici boyutlara ve çirkin görüntülere sebep olabilir.

  • Sadece kayıtlı kullanıcılar yorum yazabilir