Şenyayla Köşeli Pedallı Çöp 25 L Beyaz - 4250


476,63 TL

Plastik malzemeden yapılmıştır Rengi beyazdır Genişlik: 35 cm Derinlik: 32 cm Yükseklik: 43 cm Hacim: 25 L Ağırlık: 2 kg


Şenyayla Köşeli Pedallı Çöp 25 L Beyaz - 4250 Bizsizeyeteriz.com'da!

Hayatımızı kolaylaştıran pratik çöp kovası modeli Şenyayla köşeli pedallı çöp 25 L beyaz – 4250, birçok yönden fayda sağlayacaktır. Evinizin farklı alanlarında gönül rahatlığı ile kullanabileceğiniz çöp kovaları, farklı boyutlara sahiptir. Boyutlarının dışında aynı zamanda farklı tasarımları ve modelleri de bulunur. Özellikle pedallı modeller günümüz koşullarında çok daha fazla tercih edilmektedir.

 

Pedallı plastik çöp kovası, elle temas etme işlemi gerektirmeden çöplerinizi çöp kovasına atmanızı sağlar. Bu nedenle oldukça pratik ve kullanışlı ürünlerdir. İster mutfakta ister banyoda kullanabileceğiniz bu basmalı çöp kovası, son derece hijyeniktir. Bunun yanında plastik malzemeden yapılmaları uzun süre dayanıklı kalmalarını sağlar.

 

Beyaz çöp kutusu arayışındaysanız Şenyayla bu konuda sizlere en iyisini sunmaktadır. Köşeli ve pedallı çöp kovaları evin rahatlıkla birçok bölümüne yerleşebilir. Özellikle alanı dar olanları, için köşeli çöp kovaları tercih edilebilir. Bunların farklı boyutları olması da yine bir tercih sebebi olabilir.

 

Çöp kovaları sayesinde çöplerinizi belli bir alana toplayıp, sonrasında dışarı atabilirsiniz. Bu düzen ile evinizi daha derli toplu ve temiz tutabilirsiniz. Renk seçeneklerinden de kendinize uygun olan renklerde siparişler verebilirsiniz. Büyük plastik çöp kovası boyutlarına göre çeşitli çöp kovaları poşetinizden dilediğiniz gibi içine yerleştirebilirsiniz. Böylece poşeti direkt çıkartarak evinizden dışarı çıkarabilirsiniz. Kovanızı yıkayıp tekrar aynı yerine koyabilir, uzun yıllar temiz bir şekilde kullanmaya devam edebilirsiniz.

  • Sadece kayıtlı kullanıcılar yorum yazabilir