Şenyayla Köşeli Pedallı Çöp 17 L Beyaz - 4245


322,88 TL

Plastik malzemeden yapılmıştır Rengi beyazdır Hacim: 17 L Ağırlık: 1,5 kg Genişlik: 30 cm Derinlik: 26 cm Yükseklik: 41 cm


Şenyayla Köşeli Pedallı Çöp 17 L Beyaz - 4245 Bizsizeyeteriz.com'da!

Her evin önemli ihtiyaçlarından birisi olan Şenyayla köşeli pedallı çöp 17 L beyaz – 4245 modeli, evinizdeki çöplerin bir araya toplanması için oldukça pratik aletlerdir. Çöp kovalarının çeşitli boyutları ve modelleri bulunur. Bunlara her geçen gün de bir yenisi daha eklenir. Özellikle pedallı plastik çöp kovası, elimizle çöp kovasına temas etmememiz ve rahatça kapağı pedalla açabilmemiz için çok faydalıdır.

 

Günümüz koşullarında en fazla kullanılan çöp kovası modelinin pedallı olanlar olduğunu söyleyebiliriz. Basmalı çöp kovası aynı zamanda etrafa çöplerin saçılmaması için son derece pratiktir. Mutfakta sıklıkla kullandığımız ve ihtiyaç duyduğumuz çöp kovalarına bir şeyler atarken etrafın da kirlenmemesine özen gösteririz. İşte pedallı  büyük plastik çöp kovası modelleri de bu noktada büyük fayda sağlar.

 

Beyaz renkli çöp kovaları, özellikle mutfak tasarımı beyaz olanlar için son derece uygundur. Bu çöp kovaları köşeli olduğundan istediğiniz yere kolayca yerleşebilir. Bu tarz bir beyaz çöp kutusu aldığınıza asla pişman olmazsınız. Çöp kovalarına çok ağır darbeler vurmadığınız takdirde uzun yıllar kullanmaya devam edebilirsiniz. Oldukça dayanıklı, kaliteli ve uygun fiyatlı olan Şenyayla markası, çıkardığı yeni modelleri ile hayatınızı kolaylaştırmaya devam etmektedir. Sizler de bu markanın ev eşyaları ile hayatınızı düzene sokabilir ve kolaylaştırabilirsiniz. Çok küçük bir alet gibi görünse de çöp kovaları her evin büyük bir ihtiyacıdır.

  • Sadece kayıtlı kullanıcılar yorum yazabilir