Şenyayla Köşeli Pedalı Çöp Kovası 40 L Kırmızı - 4255


522,75 TL

Plastik malzemeden yapılmıştır Rengi kırmızıdır Genişlik: 41 cm Derinlik: 37 cm Yükseklik: 51 cm Hacim: 40 L Ağırlık: 2,1 kg
-İç kovasız üründür


Şenyayla Köşeli Pedalı Çöp Kovası 40 L Kırmızı - 4255 Bizsizeyeteriz.com'da!

İşlerinizi kolaylaştırmanızı sağlayan Şenyayla köşeli pedallı çöp kovası 40 L kırmızı – 4255, kolayca çöplerinizi de atmanızı sağlar. Evinizin birçok farklı bölümünde bu çöp kovalarını rahatça kullanabilirsiniz. 40 litre boyuttaki basmalı çöp kovası içine oldukça fazla çöpü alabilir. Bu sayede sık sık çöplerinizi dışarı atmanız gerekmeyecektir.

 

Özellikle çok fazla çöp çıkan evler ve iş yerleri için ideal boyutta olduğunu söyleyebiliriz. Bunun yanında köşeli çöp kovaları çok az alan işgal eder. Bu nedenle dar alanlar için oldukça uygundur. Bu sebeple alanı küçük olanlar tercih edebilir. Pedallarının olması çöplerinizi kolayca kovanın içine atmanızı sağlar. Pedallı plastik çöp kovası, ayakla pedallara temas ettiğinizde kapağın açılmasını sağlar. Böylelikle elinizi sürmeden çöp kovasının kapağı açılmış olacaktır.

 

Büyük plastik çöp kovası hemen her evin ihtiyacı olduğundan sıklıkla alınan ev eşyaları arasındadır. Sadece evlerde değil iş yerlerinde de sıklıkla çöp kovaları kullanılır. Çöplerin bir araya toplanması ve kokmaması için oldukça pratik aletlerdir. Belli bir düzene ihtiyacı olanlar kendilerine uygun boyut ve renklerde olan çöp kovalarından tercih edebilir. Kırmızı renk kir ve lekeyi göstermediğinden çöp kovalarında sıklıkla tercih edilmektedir. Şenyayla uygun fiyat ve kalitesiyle birçok kişi tarafından tercih edilmektedir. Markanın en önemli hedefi daha kaliteli ürünler ve daha pratik ürünler üretmektir. Bu noktada pedallı kırmızı çöp kutusu büyük iş görecektir.

  • Sadece kayıtlı kullanıcılar yorum yazabilir