Şemsiyelik Fileli Boyalı - 1910


663,17 TL

• Şemsiyelerinizden akan yağmur sularının evinizi ya da ofisinizi ıslatmadan muhafaza edilmesini sağlar. • Ağız genişliği 26 cm, boyu 50 cm, tabanı 21 cm dir.


Şemsiyelik Fileli Boyalı

Şık ve önemli gereçlerden birisi olan şemsiyelik fileli boyalı 1910, evinizin veya işyerinizin görünümünü değiştirecektir. Özellikle sonbahar ve kış dönemlerinde ortaya çıkan şemsiyeler ıslandıktan sonra her yere konulamayacaktır. Bunun için hemen kapı girişlerinde şemsiyelikler yer alır. Bunlar çeşit çeşit dekorlardan ve boyutlardan oluşur. Son zamanlarda birçok farklı işyerinde de girişlerde bu şemsiyeliklerden görebilirsiniz. Çünkü işverenler müşterilerin ıslak şemsiyelerle mağazada gezinmelerini istemez. Bu durum müşterilerin veya çalışanların suya basarak kaymasına neden olabilir. Aynı zamanda mağaza içinin de çamur olmasına neden olabilir. Bunun için mağazaya ıslak şemsiye kabul edilmez. Oldukça hijyenik bir yöntem olduğunu da söyleyebiliriz.


Ev ortamında da dışarıdan gelen ıslak şemsiyeler çeşitli sorunlara neden olabilir. Bunun için süzülene kadar ıslak şemsiyelerin şemsiyelikler içinde yer almaları daha mantıklı olacaktır. Fileli şemsiyelik bu konuda şık bir görüntüye sahiptir ve çok büyük bir alan da kaplamaz. Boyalı olması da ortama daha uygun renkler elde etmenizi sağlar. Özellikle fileli şemsiyelikler işyerleri için tercih edilir. Çünkü file dekoru ofis ortamını çağrıştırmaktadır. Ancak ev ortamınızın şekline göre farklı renklerdeki fileli şemsiyelikleri ortama uydurabilirsiniz. Bu tamamen sizin yaratıcılığınıza bağlı olacaktır. Sizler de evinizin ortamına uyabilecek, şık bir görünüme sahip olan şemsiyeliklerden dilediğinizi sipariş edebilirsiniz. Küçük bir gereç olsa da oldukça kullanımı gerekli ve pratiktir.

  • Sadece kayıtlı kullanıcılar yorum yazabilir