Secco Sarı Temizlik Bezi 3'lü


10,28 TL

İçeriği sayesinde kolayca kurur. Dayanıklı yapısı ile yıkama yaparak tekrar kullanabilirsiniz. Paket içerisinde 3 adet sarı bez bulunur.


Secco Sarı Temizlik Bezi 3'lü Bizsizeyeteriz.com'dan Satın Alın!

Secco Sarı Temizlik Bezi 3’lü tamamen yerli üretim temizlik araç gereçleri arasında şüphesiz en çok tercih edilenler arasında yer almaktadır. Temizlik bezi denildiği zaman ilk akla gelen, yılların ürünü sarı bezi kusursuz bir üretim tekniği ile ortaya koymuştur marka.


Leke bırakmadan ve tam hijyeni göz önünde bulundurarak temizlik sağlayan ürün pratiklik ve hijyen sağlaması bakımından en büyük yardımcınız olmak için üretildi. Tozları tamamen toplar, kurulama için idealdir. Aynı zamanda ıslatılarak da kullanımı mümkündür. Hem durulama hem de kurulama işleri için mükemmel sonuçlar sunan bir hizmet sağlarken bütçe dostu fiyatlandırma politikası sayesinde bütçenize de katkıda bulunur. Uzun soluklu kullanım imkânı sunar, kolay kolay yıpranma belirtileri göstermez. Pamuk polyester karışımından elde edilmiştir.


Ofislerinizde, çalışma alanlarınızda, çalışma masalarınız ve iş tezgahlarınızda tercih edebilmenizin yanı sıra kişisel alanlarınızda ve evlerinizde de sağlıklı temizlik için yanınızda olan ürün yüksek standartta bir toz toplayıcılığa sahiptir. Her ortamda siz ve sevdikleriniz için en hassas ve etkili temizliği yapmanıza olanak sağlar. Çevre dostudur. Hem çevrenizi hem cildinizi koruyarak hijyen hizmetini en güzel şekilde sunması için üretilmiştir. Silinen alanlarda kalabilen su ya da deterjan artıklarını ortadan kaldırırken bunları içine emer. Yıkanması ve kurutulması gayet kolaydır. Secco markasının ürettiği temizlik ürünleri yüksek kaliteleri sayesinde hayatınızın her alanında hayatınıza pratik dokunuşlar yapar.

  • Sadece kayıtlı kullanıcılar yorum yazabilir