Premium Mikrofiber Mop 60 Cm Mavi Şeritli


64,00 TL
Mikrofiber mop 60 cm genişliğindedir. Üst kalite mikrofiber iplikten üretilmiştir. Elektrostatik özelliği sayesinde tozları içerisine hapseder. Islak ve kuru olarak kullanılabilir.

Premium Mikrofiber Mop 60 Cm Mavi Şeritli Bizsizeyeteriz.com'dan Satın Alın!

Premium Mikrofiber Mop 60 Cm Mavi Şeritli son dönemlerde en çok tercih edilen temizlik ürünlerindendir. Genellikle evlerde veya ofislerde temizlik amacıyla kullanılır. Toz almada, yüzeyleri temizlemede, yağ ve kirleri arındırmada ve ıslak yüzeylerin suyunu almak için kullanılmaktadır. Kaliteli yapısıyla ve dayanıklılık gücüyle temizlik ürünlerinin başında gelen moplar farklı çeşit ve modellere de sahiptir. Nemli, ıslak, kendinden sıkmalı özellikleriyle temizliğin en önemli parçasıdır. Temizlik sektöründe kullanıcıların konforunu yükseltmek amacıyla fonksiyonel özelliklere sahiptirler. Cam, kapı, duvar, ahşap yüzey, dolap içi gibi temizliği ve ulaşılması zor alanlarda bile etkili sonuçlar gösterir. Ev ve ofis ortamlarının ekstra olarak hijyenini korumaya yardımcı olur.


Mikrofiber mop
çeşitleri renkli ve son derece fonksiyonel şekilde üretilmektedir. Kırmızı, mavi, sarı, yeşil gibi renk seçenekleri ile tercih edilen mikrofiber moplar özelikle büyük firmalarda mutfak, tuvalet, koridor gibi alanların ayrı renkli moplar ile kullanılmasına olanak sağlamaktadır. Mop çeşitleri kullanıcılara derinlemesine temizlik deneyimini yaşatır ve üründen memnun kalmasını sağlar. Çeşitli mop alternatifleri sayesinde kullanıcılar son derece zorlu yerleri fazla efor sarf etmeden temizlemektedir. Pratik bir şekilde arzu ettiğiniz yerleri dip köşe temizler ve cilalara zarar vermeden temizlik yapılmasını sağlar. Dar alanlarda bile arzu edilen temizlik performansı sağlayarak sizlerin memnuniyetini kazanır. Sizin isteklerinize uygun şekilde deterjan veya jel eşliğinde etkili temizlik gerçekleştirmesi mümkündür. Mikrofiber üstün dayanıklılık özelliği ile kullanıcıların en tercih ettiği ürünlerdendir. Uygun fiyatlı birçok özelliğe sahip mopları inceleyerek kendinize en yakın olandan yana tercihte bulunabilirsiniz.

  • Sadece kayıtlı kullanıcılar yorum yazabilir