Premium Mikrofiber Mop 60 Cm Kırmızı Şeritli


64,00 TL
• Mikrofiber mop 60 cm genişliğindedir. • Kırmızı şeritlidir. • Üst kalite mikrofiber iplikten üretilmiştir. • Elektrostatik özelliği sayesinde tozları içerisine hapseder. • Islak ve kuru olarak kullanılabilir.

Premium Mikrofiber Mop 60 Cm Kırmızı Şeritli Bizsizeyeteriz.com'dan Satın Alın!

Premium Mikrofiber Mop 60 Cm Kırmızı Şeritli ev ve ofis gibi alanlarda kullanılmaktadır. Temizliğin son derece pratik ve kaliteli olması adına mop temizlik seti ürünlerini tercih edebilirsiniz. Kırılmaz yapısıyla beraber temizlikte pratikliği ve titizliği bir arada sunar. Ev ve ofis ortamlarında bu setler sayesinde hijyeni en üst seviyede sağlamak fazlasıyla mümkündür. Mikrofiber özelliğiyle dip köşe her türlü alana ulaşma imkânı sağlar. Bununla beraber kullanım sonrasında yıkanabilir mop bezi sayesinde hijyen ve kullanışlılık açısından çeşitli avantajlar elde edebilirsiniz. Oldukça basit ve kullanışlı olan bu ürünler son zamanlarda sıklıkla tercih edilmektedir. Aradığınız ürünü tüm özellikleriyle incelemek sizlerin o ürünü daha yakından tanımanıza yardımcı olacaktır.


Mop
ürünleri kendi içinde birçok özelliği barındırarak, kullanıcılara üst seviyede temizlik yapmalarında yardımcı olur. Her alanda, arzu ettiğiniz bütün temizliklerde de sizleri yormaz. Ürünü daha uzun ömürlü kullanmak için temizlik sonrasında yıkayarak ömrünü, kullanış şeklini uzatabilirsiniz. Temizlik ürününün 60 cm olmasıyla beraber zemin temizliklerinde geniş temizlikler gerçekleştirebilirsiniz. Ev ve ofislerinizde temizlik esnasında gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. Özellikle de ortak kullanılan mutfak, tuvalet, banyo gibi alanlar son derece hijyen isteyen bölgelerdir. Bu bölgelerin en iyi şekilde temizlenmesi için bu ürünü kullanarak hijyenli ortam sağlayabilirsiniz. Kırmızı, mavi, sarı, yeşil gibi renk seçenekleri ile tercih edilen mikrofiber moplar özelikle büyük firmalarda mutfak, tuvalet, koridor gibi alanların ayrı renkli moplar ile kullanılmasına olanak sağlamaktadır.

  • Sadece kayıtlı kullanıcılar yorum yazabilir