Premium Mikrofiber Mop 50 Cm


64,00 TL
Mikrofiber mop 50 cm genişliğindedir. Üst kalite mikrofiber iplikten üretilmiştir. Elektrostatik özelliği sayesinde tozları içerisine hapseder. Islak ve kuru olarak kullanılabilir. Görseldeki mop aparatı ve sapı dahil değildir.

Premium Mikrofiber Mop 50 Cm Bizsizeyeteriz.com'dan Satın Alın!

Premium Mikrofiber Mop 50 Cm temizlik esnasında sık sık kullanılan ürünler arasındadır. Çeşitli mekanların temizliğini en iyi şekilde yaparak, kullanıcılara etkili temizlik sunmaktadır. Mop ve mop setleri birçok farklı alanlarda kullanılmaktadır. Tercih edilmesinin en büyük nedenlerinden biri kolay temizlik imkânı sunmasıdır. Mop ve mop temizlik setlerinin ev ve ofis gibi alanlarda sık sık temizlik amacıyla kullanıldığı görülmektedir. Öncelikle mop dış mekân temizliğinde kullanılmaya başlanarak, temizleme özelliğiyle evlerde de tercih edilmiştir. Dış mekanların zorlu kir ve yağ temizliğinde etkili sonuçlar sunması mopu çok tercih edilir yapmıştır. Kolay ve hızlı temizliğe yardımcı olan mop geniş alanları da kolayca temizlemenize ve kusursuz bir şekilde keyfine varmanızı sağlar. Geliştirilmiş mikrofiber özelliğiyle sizlere arzu ettiğiniz temizlikleri sunar.


Dış zararlı bakterilere karşı, sağlık açısından da sık tercih edilen bir üründür. Kaliteli ve dayanıklı yapısıyla dilediğiniz yerlerin temizliğinde rahatlıkla kullanabilirsiniz.  Mutfak ve banyo gibi ortak alanların temizlik işlemleri titiz ve hızlı bir şekilde halledilir. Paspas sayesinde temizlik esnasında su sıçramalarını önler. Mikrofiber mop özelliği dip köşe temizliklerinde derinlemesine sonuçlar göstermektedir. Paspas alternatifleri birbirinden farklı model seçeneklerine sahip olduğu için zemin gibi hassas kısımları derinlemesine temizleyecek çeşitleri kendisinde barındırır. Sıkıştırma mekanizması sayesinde yüzeyin ihtiyacı olan su ile temizliği gerçekleştirir. Bununla beraber parlak yüzeylerde su kalıntı izlerinin çıkmasını önler.

  • Sadece kayıtlı kullanıcılar yorum yazabilir