Secco Orlon Mop 60 Cm


68,56 TL

• Orlon mop 60 cm genişliğinde ve 150 gr(+/- %5) ağırlığındadır.  • 1. Kalite %100 akrilik iplikten üretilmiştir.  • Elektrostatik özelliği sayesinde tozları içerisine hapseder.  • Kilitli dikiş sistemine sahiptir, advanced kalite kumaşa dikilmiştir.


Secco Advanced Orlon Mop 60 Cm Bizsizeyeteriz.com'dan Satın Alın!

Secco Advanced Orlon Mop 60 Cm, yüzde yüz akrilik iplikten üretilmiştir. Elektrostatik özelliği sayesinde bütün kir ve tozları içine hapsetmektedir. 160 gram ağırlığında olan bu ürün birçok kullanıcı tarafından memnun kalınmış bir temizlik ürünüdür. Ev ve ofis gibi alanlarda her türlü temizlik ihtiyacınızı karşılamaya yardımcı olur ve sizlere fazlasıyla kolaylık sağlayan bir temizlik ürünüdür. Orlon mop özelliğiyle kullanıcılara etkili temizlikler sağlamaktadır. Ürünü daha uzun ömürlü kullanabilmek için ve herhangi bir küf oluşumunu engellemek için kullanım sonrasında temizleyebilirsiniz. Orlon mop temizliğinde ürünün yıkanması durumunda, akrilik özelliği kaybedildiğinden dolayı pek tercih edilmez. Yıkamak yerine silkeleyebilir veya vakumlu temizlik yapabilirsiniz.


Temizlik ürününün 60 cm olması geniş yüzeylerde temizlik esnasında sizlere oldukça kolaylık sağlayacaktır. Güne başlarken ve gün sonunda zeminde oluşan kiri nemli bir şekilde kendi içine çekerek temizlik işlemi gerçekleştirir. Mikrofiber özelliği, insan saçından daha ince bir şekilde hazırlanmaktadır. Özellikle de tuvalet, mutfak gibi sık kullanılan yaşam alanlarınız özenli temizlik isteyen bölgelerdir. Bu yüzden Secco her bölgeye ayrı özellikleriyle dokunur. Kilitli dikiş sistemine sahip, Advanced kalite kumaş ile dikilmiştir. Hem dayanıklı hem de uzun ömürlü yapısı sayesinde zamandan ve maddiyattan tasarruf sağlayabilirsiniz. Çevre dostu, doğaya hiçbir zararı dokunmayan ve katkı maddesiz üretilmektedir. Temizlik aparatını kullandıktan sonra yıkayarak, silkeleme ve vakumlu temizlik seçenekleriyle temizleyebilirsiniz.

  • Sadece kayıtlı kullanıcılar yorum yazabilir