Secco Orlon Mop 50 Cm


67,40 TL

• Orlon mop 50 cm genişliğinde ve 150 gr(+/- %5) ağırlığındadır.  • 1. Kalite %100 akrilik iplikten üretilmiştir.  • Elektrostatik özelliği sayesinde tozları içerisine hapseder.  • Kilitli dikiş sistemine sahiptir, advanced kalite kumaşa dikilmiştir.


Secco Advanced Orlon Mop 50 Cm Bizsizeyeteriz.com'dan Satın Alın!

Secco Advanced Orlon Mop 50 Cm, 150 gram ağırlığında bir üründür ve yüzde yüz akrilik iplikten üretilmiştir. Ev ve ofislerinizde duvar, kapı, tavan, zemin gibi temizliklerinizde kullanabileceğiniz pratik bir malzemedir. 50 cm Olmasıyla beraber geniş yüzeylerde oldukça etkili temizlik yapmanızı sağlamaktadır. Mikrofiber özelliğiyle sizi ve etrafınızdakilerin hijyenini sağlar ve hijyen gücünüzü arttırarak etrafınızdakilere karşı daha hoş görünmenizi sağlar. Dış zararlı bakterilere karşı hijyenik bir temizlik yapar ve dip köşe temizlik ile kendinizi ve etrafınızdaki insanları korumanıza yardımcı olur. Aynı zamanda pratik özelliğiyle günlük temizliklerinizi daha keyifli hale getirmektedir. Orlon mop özelliği dayanıklı ve uzun ömürlü bir yapıya sahiptir.


Ev ve ofisinizde derinlemesine temizliklerde gönül rahatlığıyla kullandığınız bu ürünü, kullanım sonrasında temizlemeyi unutmayın. Orlon mop temizliğinde ürünün yıkanması durumunda, akrilik özelliği kaybedildiğinden dolayı pek tercih edilmez. Yıkamak yerine silkeleyebilir veya vakumlu temizlik yapabilirsiniz. Bütün alanlarda kullanılabilir fonksiyonel bir üründür. Temizlik esnasında mop ve mop setleri oldukça fazla tercih edilmektedir. İçerinde herhangi bir kimyasal madde bulundurmadan toz ve kir alma işlemini gerçekleştirir. Cilalara zarar vermeden kuru bir temizlik sağlayarak sizlerin ihtiyaçlarınızı karşılar. Birçok farklı özelliği sahip moplar bulunmaktadır. Kendinize uygun genişlikte ve özellikte seçimler yaparak temizliğin zorlu kısmını atlatmış olursunuz. Temizlik öncesinde ve sonrasında sizleri büyük bir yükten kurtarmaktadır.

 

  • Sadece kayıtlı kullanıcılar yorum yazabilir