Secco Nemli Mop 60 Cm Mavi Şeritli


39,42 TL

• 60 cm genişliğinde ve 150 gr (+/- %5) ağırlığındadır.  • %70 pamuk ve %30 polyester oranına sahiptir. Premium kalite kumaşa dikilmiştir.  • 100 yıkamaya kadar kullanılabilir.  • Mükemmel su tutuş özelliğine sahiptir.  • Renk kodları sayesinde farklı alanlarda temizlik yapmak için ayrım yapılabilir.


Secco Advanced Nemli Mop 60 Cm Mavi Şeritli Bizsizeyeteriz.com'dan Satın Alın!

Secco Advanced Nemli Mop 60 cm Mavi Şeritli ortalama 190 gram kumaştan imal edilmiştir. Genellikle evlerde veya ofislerde temizlik amacıyla kullanılmaktadır. Ev temizliğinde yerleri paspaslamak veya ıslak yerlerin suyunu almak için tercih edilen temizlik malzemeleri olarak da kullanılmaktadır. Kolayca kullanımı ile bir sopanın ucuna takılan sünger ve kovadan oluşan bir ikilidir. Mop malzemeleri genellikle emiciliği yüksek süngerlere sahiptir. Haraketli mekanizmaları da hem çok sağlam hem de oldukça dayanıklıdır. Yüzde 30 oranı polyester, yüzde 70 oranı pamuk ipliğinden imal edilmiştir. Günümüzdeki piyasada oldukça fazla temizlik ürünleri üretilmekte ve satılmaktadır. Satın aldığınız mop’un kullandığınız yüzeylere zarar vermemesi ve yüzeyi çizmemesi de oldukça önemlidir.


Kaliteli yapısıyla ev ve ofislerinizi derinlemesine kir ve iz bırakmadan temizler. Nemli mop seçenekleri de oldukça kullanışlı ve tercih edilmektedir. Tüm alanlarda duvar, tavan ve yüzeylerde kullanılmaktadır. Kırmızı, mavi, sarı, yeşil gibi kullanılan farklı renk seçenekleri ile özellikle fabrikalarda, otellerde her bölüme ait farklı renklerin kullanımı ile tercih edilmektedir. Pamuklu saçaklara sahip olan mop sayesinde kirli ve yağlı alanlar çok kolay bir şekilde temizlenmektedir. Bu başlıkların temizliği içinse sadece suyla veya sabunla yıkamak her zaman yeterlidir. Hareket ettirmesi kolay olan bu ürün pratik bir şekilde temizlik yapmanızı sağlar.

  • Sadece kayıtlı kullanıcılar yorum yazabilir