Secco Advanced Nemli Mop 50 Cm Mavi Şeritli


39,42 TL
• 50 cm genişliğinde ve 150 gr (+/- %5) ağırlığındadır.  • %70 pamuk ve %30 polyester oranına sahiptir. Premium kalite kumaşa dikilmiştir.  • 100 yıkamaya kadar kullanılabilir.  • Mükemmel su tutuş özelliğine sahiptir. • Renk kodları sayesinde farklı alanlarda temizlik yapmak için ayrım yapılabilir.

Secco Advanced Nemli Mop 50 Cm Mavi Şeritli Bizsizeyeteriz.com'dan Satın Alın!

Secco Advanced Nemli Mop 50 cm Mavi Şeritli 175 gram ağırlığında bir üründür. Konu temizlik olunca en büyük yardımcılarımızdan biri de moptur. Temizlikte daha etkili sonuçlar için tercih edilen bu setler hemen hemen her ev ve ofislerde bulunmaktadır. Günlük ev ve ofis temizliklerinde rahatça kullanılabilir mükemmel hijyene sahip bir temizlik malzemesidir. Farklı çeşitleri bulunan mop ürünleri gerek yer silmede gerekse duvarları temizlemede kullanılmaktadır. Yüzde 70 pamuk ve yüzde 30 polyester oranına sahiptir. Bazı mop çeşitleri mikrofiber başlık seçenekleriyle de bulunmaktadır. Gelişmiş kaliteli kumaş ile dikilmiş hava ve iz bırakmadan temizlik yapmayı sağlamaktadır. 100 yıkamaya kadar kullanılabilir, mükemmel su tutuş özelliğine sahiptir.


Temizlik setini kullanmak isteyen kişinin tercihleri bu seçimi yaparken en önemli kriterlerinden biridir. Hem çevre dostu hem de kişiye oldukça pratiklik sunan bir üründür. Nemli mop ile temizlik yaparken evinizi ve ofisinizi kirden ve yağdan arındırarak tertemiz yapmaya yardımcı olabilirsiniz. Yer kaplamadan, darbelere dayanıklı bir şekilde üretilmektedir. Bu mop setleri sayesinde kovaya su eklemek ve boşaltmak oldukça kolay olduğundan temizlik öncesinde ve sonrasında sizleri büyük bir yükten kurtarır. Çıkartılması mümkün olan nemli moplar her kullanım sonunda yıkanabilir ve hızlı bir şekilde kurutularak tekrardan kullanılabilir. Duvar, tavan, fayans vb. yüzeylerin kir ve yağlarını hızlı ve kolayca iz bırakmadan temizlemektedir.

  • Sadece kayıtlı kullanıcılar yorum yazabilir