Secco Nemli Mop 50 Cm Kırmızı Şeritli


39,42 TL

• 50 cm genişliğinde ve 150 gr (+/- %5) ağırlığındadır.  • %70 pamuk ve %30 polyester oranına sahiptir. Premium kalite kumaşa dikilmiştir.  • 100 yıkamaya kadar kullanılabilir.  • Mükemmel su tutuş özelliğine sahiptir.  • Renk kodları sayesinde farklı alanlarda temizlik yapmak için ayrım yapılabilir. • Görseldeki mop aparatı ve sapı dahil değildir.


Secco Advanced Nemli Mop 50 Cm Kırmızı Şeritli Bizsizeyeteriz.com'dan Satın Alın!

Secco Advanced Nemli Mop 50 cm Kırmızı Şeritli ürün 175 gramdır. Teknolojinin gelişmesiyle hayat kalitemizi arttıracak cihazlarda gelişmektedir. Temizliğe daha fazla önem verdiğimiz bu zamanlarda bulunduğumuz ortamın çok daha iyi olması gerekmektedir. Öncelikle görünürde kolay ama aslında zor olan yüzeylerin temizliği oldukça önemlidir. Bu konuda mop ürünleri sizlerin kurtarıcı parçalarındandır. Yüzde 70’i pamuk, yüzde 30’u polyester oranına sahiptir. İleri derece kumaş ile dikilerek kir ve yağlara birebir çözüm odaklıdır. Renk kodları sayesinde farklı alanlarda temizlik yapmak için ayrım yapılabilir özelliğine de sahiptir. Kırmızı, mavi, sarı, yeşil gibi kullanılan renkler özellikle fabrikalarda, otellerde her bölüme ait farklı renklerin kullanımı ile tercih edilmektedir. Ev ve ofislerinizdeki duvar, tavan ve yüzeylerin mükemmel hijyeniğini bu ürünler ile sağlayabilirsiniz.


Mükemmel su tutuş özelliği ile kovadaki suyu ve deterjanı emerek yüzeyleri kuru bir şekilde hijyenleştirmektedir. Pamuk ipliği yapısından dolayı kullananlara olumlu etkiler bırakarak epey tercih edilmektedir. Dış zararlı bakterilerin temizlenmesi, tuvalet banyo gibi sık kullanılan ortak yaşam alanlarımızın temizliği özen ve dikkat istemektedir. Bundan dolayı nemli mop başlıklı ürünler kaliteli yapısıyla kurtarıcılarınız arasında yer almaktadır. Bununla beraber evlerde veya ofislerde ıslak yerlerin suyunu almak için ve yerleri paspaslamak için kullanılan bir temizlik malzemeleri olarak bilinmektedir. Kolay ve kullanışlı olma özelliği kullananların cezbetmektedir. Temizlik sektöründe hemen hemen en fazla kullanılan ekipmanlar arasında yer almaktadır.

  • Sadece kayıtlı kullanıcılar yorum yazabilir