Advanced Mikrofiber Mop 80 Cm


80,00 TL
Mikrofiber mop 80 cm genişliğindedir. Üst kalite mikrofiber iplikten üretilmiştir. Elektrostatik özelliği sayesinde tozları içerisine hapseder. Islak ve kuru olarak kullanılabilir.

Advanced Mikrofiber Mop 80 Cm Bizsizeyeteriz.com'dan Satın Alın!

Advanced Mikrofiber Mop 80 Cm genişliğiyle zeminde geniş bir şekilde temizlik gerçekleştir. Kolay bir şekilde, zamandan tasarruf etmenizi sağlayan gereçler arasında mop ve mop setleri yer almaktadır. Ev ve ofislerinizde kısa sürede yüzeyleri temizlemenize yardımcı olmaktadır. Buna ek olarak cam temizliklerinde mikrofiber özelliği bulunan el moplarıyla istediğiniz temizliği gerçekleştirmeniz mümkündür. Temizlik; evde, iş yerlerinde hemen hemen her yerde sağlığımızı korumak için yaptığımız en önemli tedbirlerden birini oluşturur. Ulaşamadığınız alanlara da aynı kolaylıkla moplar sayesinde temizlik gerçekleştirebilirsiniz. Halılarınızda, koltuklarınızda, ahşap yüzeylerinizde ve birçok hassas alanlarınızda kullanabilirsiniz. Dolap, kapı, pencere gibi dip köşe yerlerde, tavanlarda oluşan küf lekelerine kadar çeşitli yüzeylerde temizlik gerçekleştirmeniz mümkündür.


Temizlik sektöründe, pratik temizlik amacıyla birbirinden fonksiyonel alternatifleriyle üretilmektedir. Mikrofiber mop özelliğiyle cilalara zarar vermeden temizlik yapılmasını sağlamaktadır. Kullanıcıların çok fazla efor harcamadan etkin ve derinlemesine temizlik yapmasını sağlayan birbirinden farklı mop çeşitleri bulunmaktadır. Hijyen dostu olan bu ürünler, çevre sağlığını koruyarak üretilmektedir. 80 cm olmasıyla geniş yüzeylerde deterjan ve jel eşliğinde iz ve kir bırakmadan temizlik gerçekleştirir.  Ev ve ofislerinizde etkili temizlik yaparak kaliteli vakit geçirmenizi sağlamaktadır. Mopun yıkanması, durulanması ve sıkılması sadece bir hareketle gerçekleştirilerek kullanıcıların efor harcayıp yorulmasını engellemektedir. Aynı zamanda kırmızı, mavi, sarı, yeşil gibi renk seçenekleri ile tercih edilen mikrofiber moplar özelikle büyük firmalarda mutfak, tuvalet, koridor gibi alanların ayrı renkli moplar ile kullanılmasına olanak sağlamaktadır. Sizde kendi beklentilerinizi karşılayacak dayanıklı ve kaliteli modellerin özelliklerine bakarak uygun fiyata ürünü satın alabilirsiniz.

  • Sadece kayıtlı kullanıcılar yorum yazabilir