Advanced Mikrofiber Mop 60 Cm


64,00 TL
Mikrofiber mop 60 cm genişliğindedir. Üst kalite mikrofiber iplikten üretilmiştir. Elektrostatik özelliği sayesinde tozları içerisine hapseder. Islak ve kuru olarak kullanılabilir.

Advanced Mikrofiber Mop 60 Cm Bizsizeyeteriz.com'dan Satın Alın!

Advanced Mikrofiber Mop 60 Cm, hijyen için son derece önemli olan temizlik ürünlerinin başında mop ve mop setleri yer almaktadır. Ev ve ofis gibi yaşam alanınızın temizliği açısından oldukça önemlidir.  Mop çabuk dökülen ürünlerin kısa sürede temizlenmesine yardımcı olur ve derinlemesine temizlik elde etmenizi sağlar. Yer paspası olarak da kullanılan moplar yaşadığınız veya çalıştığınız ortamın lekesiz bir görüntüye sahip olmasına yardımcı olur. Sağlık açısından da önemli olan bu ürünler etkili temizlikler gerçekleştirmenizi sağlar. Kullanıcıların pratik bir şekilde konforunu yükseltmeyi hedefleyen fonksiyonel yer paspasları özenli temizlikler elde edebilmek için gereklidir. Hijyenik ürünlerin yer aldığı mikrofiber mop ve setleri sayesinde temizlik işlemleri temiz ve titiz bir şekilde halledilir.


Ortamın hijyenini korumaya yardımcı olan alternatif ürünler arasında yer almaktadır. Kaliteli bir temizlik deneyimi yaşanması adına kullanıcılar tarafından tercih edilen moplar mikrofiber özelliğe sahiptir. Temizliği gerçekleştirilen zeminin hızla kurumasını sağlayarak kullanıcılara zaman tasarrufu sağlamaktadır. Buna ek olarak paspas alternatifleri birbirinden farklı model ve özelliğe sahip olduğu için ulaşılması zor zemin köşelerini derinlemesine temizler. Kırmızı, mavi, sarı, yeşil gibi renk seçenekleri ile tercih edilen mikrofiber moplar özelikle büyük firmalarda mutfak, tuvalet, koridor gibi alanların ayrı renkli moplar ile kullanılmasına olanak sağlamaktadır.  Ev ve ofislerde temizliği pratikleştiren bu ürünler sayesinde zorlu lekelerle ve yağlarla baş etmek oldukça kolaydır. Zeminde kalan yemek kırıntılarını, kurumuş lekeleri ve zorlu kirleri temizlemenizde sizlere büyük katkı sağlayacaktır. Sizin yaşam alanlarınıza uygun mop seçeneklerinden yana tercihte bulunarak, temizlikleri kolaylaştırabilirsiniz.

  • Sadece kayıtlı kullanıcılar yorum yazabilir