Advanced Mikrofiber Mop 50 Cm Mavi Şeritli


64,00 TL
Mikrofiber mop 50 cm genişliğindedir. Üst kalite mikrofiber iplikten üretilmiştir. Elektrostatik özelliği sayesinde tozları içerisine hapseder. Islak ve kuru olarak kullanılabilir.

Advanced Mikrofiber Mop 50 Cm Mavi Şeritli Bizsizeyeteriz.com'dan Satın Alın!

Advanced Mikrofiber Mop 50 cm Mavi Şeritli pamuklu ve dayanıklı yapısı sayesinde uzun ömürlüdür. 50 cm uzunluğunda olan bu ürün beyaz üzerine mavi şeritli olarak üretilmiştir. İsteğe bağlı olarak renk seçeneği bulunmaktadır. Kalıcı ve pratik hijyen sağlar. Dayanıklı malzemelerden üretilmiştir. Ofis ya da ev gibi alanlarda hijyen oldukça önemlidir. Mikrofiber mop kullanarak hijyeni sağlayabilirsiniz. Temizlik işlemini kolaylaştırıp ve hızlandıran bu mop ürünleri oldukça uygun fiyatlıdır. Son dönemlerde cam ve duvar gibi alanların yüzeylerinde mop kullanımı oldukça yaygın hale gelmiştir. Mopların pek çok çeşidi bulunmaktadır. Bu çeşitlilik ise daha çok kumaş yapısından dolayıdır. Peluş, mikrofiber, orlon ve havlu gibi çeşitleri bulunmaktadır. Kumaşın yapısı haricinde ise saçaklı ve makarna mop gibi tasarım seçenekleri de bulunmaktadır.


Mikrofiber mop çeşidi leke, kir ve tozları yüzeyden derinlemesine temizler. Kolay kullanımı sayesinde temizlik yaparken az enerji harcarsınız. Yüksek emicilik sağlayan bu ürün yerde çok fazla su bırakmaz. Kapsamlı temizlik sağlayan bu ürün deterjanın yanı sıra saf su ile de kullanılabilmektedir. Bu sayede alerjisi olan kişilerde, astım hastalarında ya da migreni olan kişilerde rahatsızlık uyandırmaz. Sağlam yapısı sayesinde yırtılma ya da kopma gibi durumlar oluşmamaktadır. Mikrofiber yapısı bulunan moplarda kendi kendini yenileme özelliği bulunmaktadır. Bu özellik sayesinde ise gözle görülmeyecek olan bakterileri yok eder ve mop üzerinde barındırmaz. 

 

  • Sadece kayıtlı kullanıcılar yorum yazabilir