Advanced Mikrofiber Mop 40 Cm


56,00 TL
Mikrofiber mop 40 cm genişliğindedir. Üst kalite mikrofiber iplikten üretilmiştir. Elektrostatik özelliği sayesinde tozları içerisine hapseder. Islak ve kuru olarak kullanılabilir.

Advanced Mikrofiber Mop 40 Cm Bizsizeyeteriz.com'dan Satın Alın!

Advanced Mikrofiber Mop 40 Cm, genellikle evlerde ve ofisler temizlik amacıyla kullanılmaktadır. Konu temizlik olunca evdeki ve ofislerdeki en büyük yardımcılardan biri olan moplar akla gelmektedir. Mop süngerli paspas yapısıyla dilediğiniz yerin tozunu ve kirini almakta sizlere yardımcı olur. Bununla beraber ıslak yerlerin suyunu almak için, yerleri paspaslamak içinde kullanılmaktadır. Daha iyi bir temizlik için tercih edilen bu mop ve mop setleri ev ve ofislerin vazgeçilmezidir. Gerek yer temizliğinde gerek duvar temizliğinde gerekse tavan temizliklerinde bu moplar rahatlıkla kullanılabilir. Emiciliği yüksek olan moplar kaliteli yapısıyla sık tercih edilen temizlik ürünlerinin arasında yer almaktadır. Temizlik sektöründe birçok mop çeşidi bulunmaktadır.


Mikrofiber mop
çeşidi de bunların arasında yer almaktadır. Kırmızı, mavi, sarı, yeşil gibi renk seçenekleri ile tercih edilen mikrofiber moplar özelikle büyük firmalarda mutfak, tuvalet, koridor gibi alanların ayrı renkli moplar ile kullanılmasına olanak sağlamaktadır. Bu sayede çok iyi toz olarak zeminde en ufak parça bile bırakmaz.  Bu başlıkların temizliği sadece suyla veya sabunla kolay bir şekilde yapılmaktadır. Mop modelleri birbirleriyle görüntü açısından ne kadar benzese de hepsinin farklı özellikleri bulunmaktadır. İster kovalı iç hazneli ister başlık saplı, isterseniz de sadece mop şeklinde satın alabilirsiniz. Mikrofiber yapısı sayesinde her yeri dip köşe temizler ve nemli yapısıyla bütün kir, pas ve yağları içerisine hapseder. Mop alırken kendi isteklerinize uygun tarzda seçim yapmanız oldukça önemlidir. Bu ürünün sizin kullanmanız doğrultusunda kolay, pratik ve kullanışlı olması şarttır.

  • Sadece kayıtlı kullanıcılar yorum yazabilir