Secco Endüstriyel Bulaşık Süngeri 4'lü


21,18 TL

Paket içi 4’lüdür. Uzun süre kullanım imkanı sağlar. Koli içinde 32 paket sünger bulunur.


Secco Advanced Endüstriyel Bulaşık Süngeri 4'lü Bizsizeyeteriz.com'dan Satın Alın!

Secco Advanced Endüstriyel Bulaşık Süngeri 4’lü temizlik hizmetleri konusunda endüstriyel boyutta ve uzun soluklu sonuç isteyenler için tasarlanmış bir temizlik ürünüdür. Standart bir bulaşık süngeri ile karşılaştırıldığında onlarca kat daha fazla dayanıklı olacak şekilde üretilmiştir. Secco markasının ekonomik ve sağlam materyalli ürünleri arasında yer alır. Bir paket içerisinde 4 adet sünger bulunmaktadır.


Endüstriyel amaçlı bu ürünün yumuşak tarafı kullanılarak her türlü yüzeyde hafif silme ve ovalama işlemleri gerçekleştirilebilir. En hassas yapılı yüzeylerde dahi mükemmel temizlik etkisi yaratarak temizlik sağlar ve yüzeylerde çizilmeyi önler. Sert yüzeye sahip olan diğer kısmı ise çizilmeyen yüzeyler üzerinde bulunan her türlü kurumuş leke ya da kalıntıyı temizlemenize olanak sağlar. Birbirinden farklı pek çok yüzeyde olumlu sonuçlar alabilirsiniz. Ellerinize zarar vermeyecek ham maddeler kullanılarak üretilmiştir. Ancak yine de her koşulda temizlik işlemleri sırasında deterjan ve temas durumları nedeniyle mutlaka eldiven kullanmanız cilt sağlığınızı korumanız açısından önerilir.


Çelik tencereler, ankastre setlerin temizliği, tezgâh alanı gibi yüzeylerde yumuşak yüzlü tarafını gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz. Normalden çok daha uzun süre kullanım imkânı sunar. Kısa sürede ürünün parçalanması ya da dağılması gibi olumsuzluklarla karşılaşmazsınız. Kolay kolay yıpranmaz. Temizliği oldukça kolaydır. Temizleyici bir madde kullanarak yıkadıktan sonra yeniden kullanıma uygun hale gelir.  Hem uzun süreli dayanımı hem de uygun fiyatları ile bütçenizin yanındadır.

  • Sadece kayıtlı kullanıcılar yorum yazabilir