Advanced Cam Peluşu 45 Cm


72,00 TL

Cam peluşu 45 cm genişliğindedir. Mikrofiber iplikten üretilmiştir. Peluş aparatı ile kullanılır. Aparatı ayrı satılmaktadır. Peluşun yan kısmında kazıyıcı bulunmaktadır.


Advanced Cam Peluşu 45 Cm Bizsizeyeteriz.com'dan Satın Alın!

Advanced Cam Peluşu 45 cm camlardaki yoğun kirin yumuşatılmasında ve kolayca temizlenmesinde kullanılan en gözde temizlik malzemelerinden biridir. Diğer bezler gibi olmayan peluş yapısı sayesinde kirler daha rahat temizlenir. Peluş yapıya sahip olmasının bir diğer avantajı ise maksimum performans elde etmenizi kolaylaştırması ve erişilmesi veya temizlenmesi zor alanların üstesinden gelmesidir. Pek çok temizlik aracı evlerde, kafelerde ve restoran gibi alanlarda yoğun olarak kullanılmaktadır. Peluş cam bezi Advanced Cam Peluşu ile kirlerden kurtulmak hiç bu kadar kolay olmamıştı.


Kolay temizlenebilir yapısı sayesinde en zorlu temizliklerde bile tekrar kullanıma hazır hale gelmesi oldukça kolaydır. Diğer bezlerin aksine kirleri çok kolay toplar ve ıslak yüzeyleri kolayca durular. Son zamanlarda temizlik adına pek çok ürün ortaya çıkmaktadır ve hepsinin kendine has özellikleri bulunur. Cam peluşlarının bu denli tercih edilmesinin sebeplerinden biri de kullanıldığı alanı durulama özelliğidir. Peluşlar aşırı sıvıyı emmede oldukça başarılı malzemelerdir. Cam peluşları da temizlik amacıyla kullanılmaya oldukça müsait ürünlerdir. Erişilmesi zor yerlere girip en kirli alanları bile temizleyen Advanced Cam Peluşu ile temizlikler artık eziyet değil keyifli bir hobi haline gelecek.


Günümüzde gerek mutfaklarda gerekse başka alanlarda kullanılan pek çok temizlik malzemesi vardır. Cam peluşları sadece ev kullanımı için değil aynı zamanda restoran, kafe, iş yeri, mağaza gibi yerlerin temizlenmesinde de oldukça sık kullanılan ürünlerin başında gelmekte ve temizliği kolay kılmaktadırlar.

  • Sadece kayıtlı kullanıcılar yorum yazabilir