Advanced Cam Peluşu 35 Cm


64,00 TL

Cam peluşu 35 cm genişliğindedir. Mikrofiber iplikten üretilmiştir. Peluş aparatı ile kullanılmaktadır. Aparatı ayrı satılmaktadır. Peluşun yan kısmında kazıyıcı bulunmaktadır.


Advanced Cam Peluşu 35 Cm Bizsizeyeteriz.com'dan Satın Alın!

Advanced Cam Peluşu 35 Cm ile temizlik artık eskisinden çok daha kolay ve eğlenceli hale geliyor. Cam peluş aparatı ile kullanılabilen cam peluşları, en zorlu yüzeylerdeki kirleri bile yumuşatmada oldukça etkili temizlik araçlarından biridir. Deterjanlı suya batırıp kirli camları temizlemede kullanılabilecek bu ürün oldukça kullanışlı olmasının yanı sıra yapısı gereği peluş özelliği ile oldukça kolay temizlenmektedir. Diğer cam bezi çeşitlerine göre kirleri yumuşatmada oldukça etkilidirler. Cam peluşları yardımıyla kaba kir temizlenip normal cam bezleri ile temizlik işlemi devam ettirilebilir.


Sektörde çok sayıda toz bezi gibi farklı kullanım alanlarına sahip temizlik ürünleri bulunmakta ve gün geçtikçe çeşitleri artmaktadır. Bununla birlikte ürün çeşitliliği çoğaldıkça müşteriler hangi ürünü satın almaları gerektiği konusunda oldukça kararsız bir ruh haline bürünebilirler. En kirli cam yüzeyleri bile kolaylıkla temizlemenize yardımcı olan cam peluşları temizliği iki kat daha kolay hale getirmektedir. Deterjanlı suya batırmak suretiyle ıslatılan cam peluşu, kirli yüzeylerin kaba kirini çabucak alır ve kiri yumuşatır. Böylece temizlik işlemine diğer toz bezleri ile devam edilebilir. Cam peluş aparatı yardımı ile temizliğinizi çok daha zahmetsiz bir hale getirebilirsiniz. Bu aparatlar cam peluşları için özel üretilen ve cam peluşların boyutuna uygun pek çok çeşit barındıran araçlardan biridir. Ayrıca ofis ve restoran gibi yerler için de kullanılabilirler.

  • Sadece kayıtlı kullanıcılar yorum yazabilir