Saplı Faraşlı Süpürge Lüks


80,00 TL
Plastikten üretilmiş olduğu için tüm alanlarda kullanılabilir Sap ve faraş ikili takım şeklindedir Fırça ve faraş birbirine takılarak kolay ve dik şekilde saklama imkanı sunar

Saplı Faraşlı Süpürge Lüks Bizsizeyeteriz.com'dan Satın Alın!

Saplı Faraşlı Süpürge Lüks sizlerin beklediği bir performans sunmak amacı ile hazırlanmıştır. Üründe yer alan sap kısmı oldukça kullanışlı olup uzun yıllar dayanması için birinci sınıf plastikten üretilmiştir. Üründe bulunan faraş kısmı ise kusursuz temizliğini sağlamaktadır. Özellikle sürtünme kuvveti az olan düz yüzeyler üzerinde etkili olan bu kısım, en küçük tozları bile yok etmektedir. Eğer sıradan süpürge kullanarak etkili bir temizlik sağladığınızı düşünmüyor iseniz bu faraşlı ürünü alarak etki düzeyinizi artırabilirsiniz. Hem sıcak havalarda hem de soğuk havalarda kullanıma uygun olan bu ürün sayesinde daha düzenli bir ortama sahip olabilirsiniz. Süpürgenin yeni tasarlanmış yapısı sizler için lüks bir temizlik sunmaktadır.


Bu saplı faraş seti ile oturma odalarınızda birikmiş lekeleri çıkarabilirsiniz. Buna ek olarak oturma odalarınızda yeni dökülmüş kolay lekeleri de bu ürün ile eğilmeden süpürebilirsiniz. Yalnızca oturma odasında etkili olmayan bu faraş seti, balkon, salon, banyo, lavabo gibi alanlarda da söz sahibidir. Fırça yapısı orta sertlikte üretilmiş olan bu faraş seti ile iş yerlerinizi de temizleyebilirsiniz. Temizlik süresini yarı yarıya kısaltabilen bu ürün, kolay bir kullanım olanağı sunmaktadır. Ürünü satın alarak hem iş yerinizde çalışanlara kolaylık sunabilir hem de ekonomik olarak şirketinize katkı yapabilirsiniz. Bu ürünü bir kez satın aldıktan sonra gün içerisinde kaç kez kullanırsanız kullanın kolay kolay eskimeyecektir.

  • Sadece kayıtlı kullanıcılar yorum yazabilir