Kategori

Rebul

Filtre 0
140,25 TL + KDV
168,30 TL (KDV Dahil)
140,25 TL + KDV
168,30 TL (KDV Dahil)

Rebul: Sürdürülebilirlik ve Doğal Güzellik İçin Adım Atan Bir Marka

Rebul, sürdürülebilirlik ve doğal güzellik ilkelerini benimseyen bir markadır. Güzellik ve kişisel bakım ürünlerinde "cruelty-free" (hayvanlar üzerinde test edilmemiş) standartlarına ve yasal yükümlülüklere uygun olarak hareket eder. Leaping Bunny onayıyla sertifikalandırılan Rebul ürünleri, uluslararası altın standart olan Cruelty Free International Leaping Bunny programı tarafından onaylanmıştır.

Rebul, sürdürülebilirlik çabalarıyla da öne çıkar. Orman Genel Müdürlüğü ARGE'si ve Ecording teknik altyapısıyla gerçekleştirdiği projelerle, teknolojiyi gezegene faydalı bir araç olarak kullanır. Drone'lar aracılığıyla doğal ortamlara tohum topu bırakarak, fidanlama çalışmalarına katkı sağlar. Rebul, aynı zamanda kırsal bölgelerde yaşayan ve iklim krizinden etkilenen kadınların ek gelir elde etmesine destek olurken, iklim kriziyle mücadele etmeye de yardımcı olur.

Rebul markası, sürdürülebilirlik, doğal güzellik ve toplumsal sorumluluk ilkelerine bağlılığıyla, tüketicilerine güvenilir ve etik ürünler sunmayı hedefler. Her bir ürünüyle, insanların güzelliklerini korurken doğayı da korumayı amaçlar. Rebul, gelecek nesillere temiz, sağlıklı ve güzel bir dünya bırakma vizyonuyla hareket eder.