Raid Kokusuz Sinek İlacı 300 ml


181,25 TL

• Her bir ürün 300 ml’dir. • Koli içi 48’lidir. • Kullanmadan önce çalkalanmalıdır.


Raid Kokusuz Sinek İlacı 300 ml Bizsizeyeteriz.com'dan Satın Alın!

Raid kokusuz sinek ilacı 300 ml sivrisinek ve kara sineklere karşı özel olarak üretilen bir üründür. Kokusuz olmasıyla birlikte oldukça ilgi gören bir üründür. Temas halinde bulunan sinekleri öldürmektedir. Bu yönünü kanıtlamış bir sinek ilacı olduğundan dolayı sivrisinekler için özellikle tercih edilen bir üründür.


Evinizde kolaylıkla kullanabileceğiniz bir üründür. Hatta gittiğiniz her yere de kolaylıkla taşınabilir özelliğine sahiptir. Talimatlarına uygun şekilde kullanmanız sizler için daha sağlıklı olacaktır. Evlerinizde çocuk olduğunda daha dikkatli kullanmanız gerekir. Çünkü çocuklar genellikle her yer ile temas halinde olduğu için onlar için zarar teşkil edebilir. Kokusuz sinek ilacı sprey kutusunda sıkarak kullanabileceğiniz bir üründür.


Kullanacağınız zaman odalarda kapı ve pencereleri kapatın. Kutuyu iyice çalkalayın. Kutu üzerinde bulunan valf deliği ileri gelecek şekilde omuz hizasında sıkın. Eğer küçük bir odada kullanacaksanız odaya beş veya altı saniye sıkmanız yeterli olacaktır. Ürün huni ağızlı özel püskürtme mekanizması ile yoğun ve hedefe tam ulaşacak şekilde bir huzme oluşturur. Bu sebeple kullandığınızda size herhangi bir zararı dokunmaz. Raid sinek ilacı kullandıktan sonra otuz dakika boyunca odaya girmemeniz ve odayı kullanmadan bir saat öncesinde de havalandırmanız gerekmektedir. Çocuk bulunan odaları daha fazla havalandırmanız onlar için daha sağlıklı olacaktır.

  • Sadece kayıtlı kullanıcılar yorum yazabilir