Prohijyen Super Az Köpüren Ağartıcılı Toz Deterjanı 20 Kg


1.715,89 TL
• Ürün 20 kg'dır. • Ön yıkama ve ana yıkama bölümlerine dozajlanır. • İşletmeniz için uygun yıkama programı seçilmelidir.

Prohijyen Super Az Köpüren Ağartıcılı Toz Deterjanı 20 Kg Bizsizeyeteriz.com'da

Prohijyen süper az köpüren ağartıcılı toz deterjanı 20 kg çamaşırlarınızı istenen düzeyde tertemiz yapan deterjandır. Özel sektörlerde, büyük şirketlerde çok fazla tercih edilen deterjandır. Ağartıcı özelliği taşıması ile beyazlarda kullanımı daha iyidir. Bu konuda beyazlar üzerinde belirtilen kullanma talimatına uygun olarak kullanılmalıdır. Makinenin suyunun sıcaklığı otuz veya kırk derece olmalıdır ki ürünleriniz bu şekilde bir hasar veya yıpranmaya uğramaz.


Bu deterjan sert sularda kireci bağlayarak çamaşırlarınızın grileşmesini önler. Makinelerin genel olarak hepsinde bulunan yıkama programlarında her çamaşırda özellikle kesin sonuç vermektedir. Eğer çamaşırlarınızı tertemiz ve yıpranmadan çıkmasını istiyorsanız bu ürünü tercih edebilirsiniz. Yüksek sıcaklıklar haricinde her su sıcaklığında kullanabilirsiniz. Çamaşırlarınızın ilk günkü canlılığını korumasını istiyorsanız bu çamaşır deterjanı tam size göre bir üründür.


Prohijyen toz çamaşır deterjanı iş yerlerinin ve kurumların özellikle tercih ettiği leke çıkarıcı üründür. Büyük ve kaliteli olması da tercihler arasında kullanılmasının en büyük etkenidir. Sizler de hastane, restorant, otel gibi bir işletme sahibi iseniz ürünü deneyimleyerek müşterilere daha temiz ortam sunabilirsiniz. Sizlerin sunduğu bu güzel kokular arasında temiz olan eşyaların göz kamaştırıcı olduğunu ve müşterilerin ilgisini çekeceğinden şüpheniz olmasın. Bu da ürünün ayrıca yumuşatıcı çeşidi olmasından kaynaklanır.


Günümüzde belirli hastalıkların ortaya çıkması akıllarda soru işareti bırakmaktadır. Bu ön yargıları yıkmak da tamamen sizlerin elinde olan bir durumdur. Bunu da ancak ağartıcılı deterjan ile temizliğinizi kanıtlayarak müşterilerin ilgisini çekebilirsiniz. Bu durumda vazgeçilmez haline gelebilirsiniz.

  • Sadece kayıtlı kullanıcılar yorum yazabilir