Prohijyen Star Nemlendiricili El Sabunu 20 Kg


660,17 TL

• Ürün 20 kg'lık ambalajındadır. • Nemlendiricilidir.


Prohijyen Star Nemlendiricili El Sabunu 20 Kg Bizsizeyeteriz.com'da

Prohijyen Star Nemlendiricili El Sabunu 20 Kg tüketici memnuniyeti konusunda üst standartlara ulaşan markanın nemlendirici içeriği ve hoş kokusu ile en çok tercih edilen ürünlerindendir. 20 kilogramlık ambalajlar halinde satışa sunulan ürün uzun süreli kullanıma uygundur. Az miktarı ile mükemmel el temizliği sağlayan sıvı sabun, 20 kg oluşu sayesinde tekrar tekrar sıvı el sabunu almanıza gerek olmadan uzun süre boyunca kullanım olanağı sağlar.


Baz içeriği ile üretilen sıvı el sabunu etkisi için arındırıcı maddelerle beslenen el sabunu, tam hijyen sağlar. Sık sık el yıkamaya ihtiyaç duyulan yerlerde ve durumlarda kullanımı tamamen güvenlidir. Ne kadar sık ihtiyacınız olursa olsun ellerinizi çatlatmaz ve tahriş etmez. Tam aksine içeriğindeki nemlendirici katkılar sayesinde krem hissiyatı verecek düzeyde ellerinizin koruyucu bir nem tabakası ile dış etkenlerden korunmasını sağlar. Tüm bu etkilerine rağmen cilde ya da çevreye zararlı bileşenler içermez. Cilde uygunluğu test edilerek onaylanmış aynı şekilde çevreye zararlı etkileri olmadığı da ispatlanmıştır. Anti alerjenik bir üründür. Hassas ciltlerde tahrişe ya da alerjiye sebebiyet vermez. pH uyumu da test edilmiştir.


Bu nemlendirici sıvı sabun, ihtiyaç duyacağınız her alanda kullanıma uygundur. İçeriği ve temizleyici etkileri ile bütün ihtiyaçlarınızı uzun süreli olarak karşılar. Sağlıklı ve doğal içeriği sayesinde rahatlıkla kullanabileceğiniz bu ürün ayrıca kremli içeriği sayesinde bakım yapma etkisi de gösterir.

 

  • Sadece kayıtlı kullanıcılar yorum yazabilir