Prohijyen Soft Çamaşır Yumuşatıcı Mor 20,6 Kg


737,32 TL

• Ürün 20 kg'dır. • Son durulama suyuna dozajlanır. Otomatik dozaj pompaları ile kullanılmalı, el ile dozajlamadan kaçınılmalıdır.


Prohijyen Soft Çamaşır Yumuşatıcı Mor 20,6 Kg Bizsizeyeteriz.com'da

Prohijyen soft çamaşır yumuşatıcı mor 20,6 kg çamaşırları yumuşatır ve hoş koku verir. Genellikle otel, hastane, fabrika, restorant çamaşırhanelerinde kullanılmaktadır.  Havlu, bornoz, masa örtüsü, perde veya yünlü eşya gibi nazik ürünlerde kullanılmaktadır. Ütülemeyi oldukça kolay hale getirir. Yumuşatıcı deterjan ürünleri yıkama sonrasında oluşacak statik elektriklenmeyi önler. Ürünün üzerinde yer alan kullanım talimatlarına uygun olarak kullanmanız gerekmektedir.


Hoş kokusuyla ilgiyi üzerine çeken bir ürün olan Prohijyen soft çamaşır yumuşatıcı ayrıca yıkanan ürünleri daha yumuşak hale getirir. Herkesin severek kullanmış olduğu bu ürün sizin de çamaşırlarınızı en yumuşak hale getirebilir.


Temizlik, sağlığı korumanın en önce ve birinci kuralıdır. Bu sebeple sizler de temizlik ürünü alırken veya temizlik ürünü kullanırken içerik detaylarına dikkat etmeniz gerekmektedir. Temiz insanın hastalıklara karşı vücut direnci oldukça kuvvetlidir. Bu sebeple temizlik ürünlerini kullanmanız sizlerin ve sağlığınızın anahtarı niteliğinde olacaktır. Sadece evlerde değil büyük yerlerde de deterjan kullanımı olmalıdır. Hatta evlerden daha çok oralarda bakteriler üremektedir. Özellikle sık sık gidilen restorant, otel gibi yerlerin temizlik açısından daha özenli davranması gerekir. Çoğu işletmeci bunun için  Prohijyen soft çamaşır deterjanı kullanmaktadır. Hem bütçenizi korur hem de temiz olması bakımından kullanışlı bir üründür. Ayrıca leke çıkarıcı özelliği de bulunur. Kullandığınız eşyaların daha yumuşak olması için tercih edebilirsiniz.

  • Sadece kayıtlı kullanıcılar yorum yazabilir