Prohijyen Pink Yüzey Temizleme Maddesi 5 Kg


140,88 TL

• Ürün 5 kg'dır. • Koli içerisinde 4 adet 5 kg ürün bulunmaktadır. • Günlük temizlikte 10 lt su içerisine 100ml, ana temizlikte ise 100-200 ml ürün eklenerek hazırlanan solüsyon mop ile yüzeylere uygulanır. Yüzeylerdeki kir yoğunluğuna göre kullanılacak ürün miktarına karar verilmelidir.


Prohijyen Pink Yüzey Temizleme Maddesi 5 Kg Bizsizeyeteriz.com'da

Prohijyen pink yüzey temizleme maddesi 5 kg yüzeyde biriken her türlü kir, leke ve toz temizlemede oldukça etkili bir üründür. Evde, okulda ve ofiste kullanımı oldukça kolaydır. Ürün sayesinde yaptığınız temizlikten dolayı çok fazla yorulmazsınız. Bunun sebebi ise yüzeylerde biriken yağ ve her türlü kiri anında çıkarmasıdır. Ovalamanıza hiçbir şekilde gerek kalmaz.


Kullanılan alana göre bazı maddelerin türü de değişmektedir. Fayans ve mermer döşemeler için ayrı ürün tercih edilir. Ahşap yüzeyler için de ahşap zemin temizleyici tercih etmeniz gerekir. Böylelikle temizlediğiniz alan daha temiz olacaktır. Ahşap için kullanabilirsiniz fakat bazı ahşap yüzeyler için tercih edilmeyebilir. Bu sebeple bu aşınmaların olmaması için her ürünü kendi içerisinde kullanırsanız etkin sonuçlar alırsınız.


Yüzey temizleyici
ürünü her türlü yüzey alanları temizlemek için kullanabilirsiniz. Su ile karıştırarak kullanımını kolaylaştırabilirsiniz. Genel olarak yüzey temizleyiciler temizlenen yerde su izi bırakmamaktadır ayrıca hoş kokmasını da sağlamaktadır. O ortamın parlak ve daha temiz olduğunu göstermektedir. Yani yer temizleyici ürün ile kesin sonuçlar alabilirsiniz. Ayrıca sprey şişelerine koyarak kullandığınızda sizlere kolaylık da sağlayacaktır. Temizleyeceğiniz yüzeyi öncelikle süpürmeniz gerekir. Böylelikle daha etkili sonuçlar alabilirsiniz. Herhangi bir toz birikimi olmaz. Bu sebeple de silerken bezinize sürekli olarak tozlar yapışmayacak ve bu da temizliğin etkisini arttıracaktır.

  • Sadece kayıtlı kullanıcılar yorum yazabilir