Prohijyen Mobily Ahşap Temizleme Maddesi 5 Kg


192,52 TL

• Ürün 5 kg'dır. • Özellikle parke zeminlerin temizliğinde tercih edilmelidir. Ayrıca her tür ahşap mobilya, kapı, merdiven, pencere ve pervazların temizliğinde kullanılır. • 10 lt suya 120 ml (1 çay bardağı) oranında ılık su ile sulandırılarak kullanılır. • Hazırlanan solüsyon sünger, bez yada mop ile yüzeye uygulanır. Bu oranlarda kullanıldığı sürece kurulama yada durulama gerektirmez. Sulandırmadan kullanmayınız.


Prohijyen Mobily Ahşap Temizleme Maddesi 5 Kg Bizsizeyeteriz.com'da

Prohijyen mobily ahşap temizleme maddesi 5 kg, özel içerikler ile hazırlanmış olan bir üründür. Parke ve mobilyalarınıza herhangi bir zarar vermeden derinlemesine temizlik sağlar. Özel olarak hazırlanmış bu ahşap temizleyici ürünler, yüzeyler üzerinde bulunan lekeleri, kirleri ve parmak izlerini kolayca temizlemenize yardımcı olur. Genellikle ofislerde kullanılmaktadır. Çoğu kişi bu durumu yaşamıştır, sildikten sonra oluşan ayak izleri oralarda kuruyarak iz bırakmaktadır. Bu durum da insanın sinirlerini bozabilir. Tekrar tekrar silmeniz gerekir. Fakat bunu ahşap temizleyicilerde yaşamazsınız. Çünkü bu temizleyiciler zaten özel olarak üretilmiştir. Mobilyalarda bulunan el izlerini de Prohijyen mobily temizleyici kullanarak temizlediğinizde herhangi bir sıkıntı yaşamazsınız.


Yüzey temizleyici kullandığınızda mobilya ve ahşaplarınıza zarar verebilir. Bu tarz ürünler ahşapların bileşenlerini bozmaktadır. Bu sebeple kullanırken dikkatli olmanız gerekir. Fakat ahşap temizleyici zaten kendi ürünü olduğu için hiçbir zarar vermeden kolaylıkla temizlenir. Ayrıca ardında herhangi bir leke de bırakmaz. Kullanım alanının fazla olduğu yerlerde bu durum daha fazla olmaktadır. Bu sebeple sprey şişesine ahşap temizleyiciyi doldurarak sileceğiniz mobilyalara sıkarak temiz bir bez ile silebilirsiniz. Ayrıca ahşap temizleme maddesi temizlediğiniz ürünlerde parlak bir görüntü de verir. Bu sebeple de o ortamda temizlik yapıldığı belli olur. Ayrıca yerleri sildiğiniz zaman herhangi bir su lekesi de bırakmaz.

  • Sadece kayıtlı kullanıcılar yorum yazabilir