Prohijyen Mat-Hypo Klor Bazlı Sıvı Ağartıcı 20 Kg


695,40 TL
• Ürün 20 kg'lıktır. • Ön yıkama ve/veya ana yıkama bölümüne dozajlanır. İyi bir ağartma verimi ve minimum düzeyde tekstil hasarı için yıkama suyu sıcaklığının 20-40 C arasında olmasına dikkat edilmelidir.

Prohijyen Mat-Hypo Klor Bazlı Sıvı Ağartıcı 20 Kg Bizsizeyeteriz.com'da

Prohijyen mat hypo klor bazlı sıvı ağartıcı 20 kg profesyonel çamaşırhaneler için geliştirilmiş klor bazlı leke çıkarıcı olarak geçer. Sadece beyaz çamaşırlarda kullanılmalıdır. Ayrıca klora dayanıklı ameliyathane çamaşırlarında da kullanılmaktadır. Makine sıcaklık ayarını 20-40 derece arasında tutarsanız daha etkin sonuçlar alabilirsiniz.


Bu ürün endüstriyel çamaşır kullanıcıları için geliştirilmiş ve çamaşır deterjanı özelliği taşır. Klora dayanıklı renkli ürünlerde ise sıcaklık en fazla otuz derece olmalıdır. Bu ürün genellikle hastane, otel, restoran gibi işletmelerde kullanılmaktadır. Ürünün kullanım amacı ise beyazları daha beyaz yapmak ve çamaşırlar üzerinde bulunan lekeleri almaktır.


Otellerde müşterileri memnun etmek amacıyla ürünler daha titizlikle yıkanmaktadır. Yine aynı şekilde restoranlarda da müşteri memnuniyeti önemlidir. Hastanelerde ise hastaların kullandığı ürünler daha hijyenik olmalıdır ki mikrop kapma durumu en aza indirgensin. Bu sebeple deterjan seçimi yaparken firmalar Prohijyen mat hypo klor bazlı sıvı ağartıcı kullanarak daha hijyenik bir yıkama elde ederler.


Ürün seçiminde müşterileri ve hastaları göz önünde bulunduran firmalar seçimlerini ona göre yapmaktadır. Her bütçeye uygun temizlik ürünleri bulunmakta olup web sitemizden alışveriş yapabilirsiniz. İncelemiş olduğunuz ürün ise tamamen güvenilir ve birçok firma tarafından kullanılan bir sıvı ağartıcıdır. Ülkemizde üretimi sağlanan Prohijyen mat hypo klor bazlı sıvı ağartıcı günümüzde üst seviye temizlik isteyen işletmelerin ihtiyacı haline gelmiştir.

  • Sadece kayıtlı kullanıcılar yorum yazabilir