Prohijyen Jel Hijyenik Genel Temizlik Maddesi 5 Kg


223,58 TL

• Ürün 5 kg'lık ambalajındadır.  • Koli içerisinde 4 adet 5 kg'lık ürün bulunmaktadır.  • Yüksek hijyen standardının gerekli olduğu yerler için kullanımı uygun olup klor bazlıdır. • Zemin ve geniş yüzeyleri temizlemek için 5 lt suya 50 gram ürün eklenip silinir. Yüzeylerdeki kir yoğunluğuna bağlı spot bir leke sökücü olarak çalışır; direkt zemindeki kir ve leke üzerine dökülerek fırçalama yada paspaslama yolu ile temizlik ve hijyen sağlanır. 


Prohijyen Jel Hijyenik Genel Temizlik Maddesi 5 Kg Bizsizeyeteriz.com'da

Prohijyen jel hijyenik genel temizlik maddesi 5 kg yıkanabilir ve silinebilir zeminler için geliştirilmiş bir üründür. Zorlu ve inatçı kirlerde etkili yoğun kıvamlı jel olarak üretilmiş temizlik ve hijyen ürünüdür. Ürünü silinebilir yüzeylerde rahatlıkla kullanabilirsiniz. Ahşap temizleyici olarak değil de daha çok fayans, mermer gibi yerlerde kullanımı daha kolaydır. Yani bir nevi yüzey temizleyici olarak kullanabilirsiniz.


Banyo ve tuvaletlerde de rahatlıkla kullanılabilir. Ofislerde kullanım açısından daha uygundur. İnternet sitemizden jel temizleyici temin edebilirsiniz. Ürün oldukça kullanışlı bir üründür.  


Ofislerin lavabolarını ve tuvaletlerini yıkarken kolaylıkla genel temizlik ürünleri kullanabilirsiniz. Hiçbir işlem yapmadan lekeleri ve kirleri kolaylıkla çıkarır. Ürünü kullananlar arasında genel olarak olumlu anlamda geri dönüşler bulunmaktadır. Tercih edilen bir ürün olan genel temizlik maddesi yıkanabilir yerlerde de kullanılabilir. Halı yıkamada, koltuk ve döşeme yıkamalarında da kolaylıkla kullanılabilir bir üründür.


İnatçı lekelerde, yağ ve kir lekelerinde de bu ürünler sayesinde oldukça etkili sonuçlar alabilirsiniz. Genel temizlik ürünü seçerken öncelikle kaliteye bakmanız gerekir. Bu sebeple Prohijyen oldukça güvenilir bir markadır. Kaliteli ürün tercih etmenizin nedeni ise o ürünler ile sürekli temas halinde olmanızdır. Bu sebeple sizlere zarar vermeyecek ürünler olmalıdır. İçerisinde bulunan maddeler alerjik reaksiyon gösteremeyecek şekilde olmalıdır.

  • Sadece kayıtlı kullanıcılar yorum yazabilir