Prohijyen Elde Yıkama Bulaşık Deterjanı Yeşil 20,6 Kg


534,70 TL

• Ürün 20,6 kg'dır. • İçerisindeki nemlendirici formül sayesinde ellerinize zarar vermez.


Prohijyen Elde Yıkama Bulaşık Deterjanı Yeşil 20,6 Kg Bizsizeyeteriz.com'da

Prohijyen elde yıkama yeşil bulaşık deterjanı 20,6kg, kurumuş ve yağlı yemek artıklarının temizlenmesi için geliştirilmiş olan elde yıkama bulaşık deterjanıdır. Elde bulaşık deterjanı hoş kokulu, bol köpüklü ve oldukça etkili temizlik ürünüdür. Bulaşık deterjanı kolay durulandığından bulaşıkların yüzeyinde iz bırakmaz.


Bulaşıklar üzerinde oluşan yağ, kir ve yemek artığı lekelerinin çıkarılmasında en önemli temizlik ürünü elde yıkamaya uygun bulaşık deterjanlarıdır. İnatçı ve donmuş yağ lekeleri bulaşık yıkama sırasında en çok karşılaşılan durumlardandır. Ancak geliştirilmiş güçlü formülü ile en inatçı lekelere bile karşı koyan Prohijyen sıvı bulaşık deterjanı ile artık bulaşık yıkamak çok keyifli ve kolaydır. Bulaşıkları tertemiz ve sağlığa uygun şekilde yıkarken ilk günkü parlaklıklarını korumaya da yardımcı olur.


Kâse, bardak, kepçe, tava, çatal, bıçak, tencere, kaşık gibi daha pek çok mutfak araç ve gereçlerinin üzerinde oluşan yağ ve kirleri temizleme için uygundur. Aynı zamanda bu araç ve gereçleri yeniden kullanıma hazır hale getirmeye yarayan en etkili temizlik maddeleri bulaşık deterjanlarıdır. Prohijyen elde yıkama bulaşık deterjanı mutfaktaki en büyük yardımcılarınızdandır. Sağlığı tehdit edici herhangi bir kimyasal madde içermez. Ciltte tahriş yapmaz. İçeriğinde yer alan hoş kokusu ile bulaşıklar üzerinde güzel bir koku bırakır.


Sıcak suda olduğu kadar soğuk suda da etkilidir. 20,6 kg olması dolayısıyla uzun zaman kullanım sağlar. Oldukça ekonomiktir.

 

  • Sadece kayıtlı kullanıcılar yorum yazabilir