Prohijyen Dp900 Köpüklü Ağır Kir Ve Yağ Sökücü 20 L


1.122,17 TL
• Ürün 20 kg'dır. • Mutlaka sulandırılarak kullanılmalıdır. • Uygulama yapılacak yüzeyin ısıtılması (max 50 C) yada seyreltme işlemi sırasında sıcak su kullanılması tavsiye edilir. Hazırlanan solüsyon temiz bir fırça, sünger yada bir bez yardımı ile yüzeye uygulanır ve bol su ile durulanır. • Günlük temizlik uygulamalarında; duvar, zemin vb. mekanlarda 30-50 ml/lt oranında dozajlama yapılmalıdır. Mutfak tezgahları, kesme tahtaları vb. mutfak ekipmanları için 10-20 ml/lt oranında uygulama yapılması tavsiye edilir. • Alüminyum gibi yumuşak metal yüzeylerde kullanılmamalıdır.

Prohijyen Dp900 Köpüklü Ağır Kir Ve Yağ Sökücü 20 L Bizsizeyeteriz.com'da

Prohijyen Dp900 köpüklü ağır yağ ve kir sökücü 20 litre, özellikle yoğun çalışan gıda sektörünün açık alanlarında kullanılması için geliştirilmiş bir üründür. En iyi yağ sökücü olup, dolum hatları, parçalama ve kesme masaları ile tahtaları, duvarlar, zeminler, alet ve donanımları gibi ağır yağlı ve kirli yüzeylerde oldukça etkili bir temizlik ürünüdür.


Mutfak yağ çözücü profesyonel gıda işletmelerinin mutfaklarında kullanılmak üzere geliştirilmiş ağır işlem uygulamaları ve periyodik temizlik uygulamalarında köpüklü, alkali ve etkili bir temizlik kimyasalıdır. Yağ temizleyici olarak yüzeylerde oluşmuş zorlu yağ ve kiri hızlı ve sağlığa uygun şekilde temizler. Bitkisel ve hayvansal içerikli lekeler, nişasta ve protein lekelerinde son derece etkili bir temizlik ürünü olup, köpük uygulama donanımları ile de güvenli şekilde kullanıma uygundur.


Prohijyen Dp900 köpüklü ağır yağ ve kir sökücü, yoğunlaştırılmış bir ürün olduğundan mutlaka sulandırılarak kullanılmalıdır. Ürünün uygulanacağı yüzeylerin ısıtılması veya sulandırma işlemi sırasında sıcak su kullanılması daha etkili bir sonuç almaya yardımcı olur. Kullanımı oldukça kolaydır. Seyreltilerek hazırlanmış olan prohijyen köpüklü yağ ve kir sökücü, temiz bir bez, sünger veya fırça yardımı ile yüzeye uygulandıktan sonra bol suyla durulanmalıdır.


Alüminyum ve benzeri yumuşak metal yüzeylerde uygulanması doğru değildir. Dik yüzeylerde de kullanıma uygun köpüğü ile tutunarak en etkili şekilde temizlik sağlar. Uzun ömürlüdür.

 

  • Sadece kayıtlı kullanıcılar yorum yazabilir