Prohijyen Dp44 Sebze Meyve Durulama Maddesi 5 Kg


209,06 TL

• Ürün 5 kg'dır. • 1 koli içerisinde 4 adet 5 kg ürün bulunur. • 5 ml/L su oranında hazırlanan solüsyon içerisine daha önceden temiz sudan geçirilip kaba kiri akıtılan meyve sebzeler minimum 5 dakika olacak şekilde solüsyon içerisine daldırılıp bekletilir. • İşlem sonrası temiz su ile durulama yapılır.


Prohijyen Dp44 Sebze Meyve Durulama Maddesi 5 Kg Bizsizeyeteriz.com'da

Prohijyen Dp44 sebze meyve durulama maddesi 5 kg, her türlü meyve ve sebzenin sağlığa uygun olarak yıkanması için kullanılmakta olan temizleme maddesidir. Sebze ve meyvelerin dezenfektasyonunu gerçekleştirmesinin yanında servis, doğrama ve kesme donanım malzemelerinin dezenfektasyonu gerçekleştirmek amacıyla da kullanılır. Sebze dezenfektanı, içermiş olduğu sabit klor ile etkin şekilde temizlik ve durulama işlemi yapmaya yardımcı olur.


Her çeşit meyve ve sebzenin temizliğinde güvenle kullanılabilir. Meyve ve sebzeleri kesinlikle soldurmaz, kokusunu ve tadını bozmaz. Meyve dezenfektanı olarak kullanımı düşük sıcaklıkta daha etkilidir. Sebze ve meyvelerin temiz su ile ön yıkama işlemleri gerçekleştirildikten sonra ortalama 10lt suya 50 gr kadar Prohijyen Dp44 sebze meyve durulama maddesi eklenir. Meyve ve sebzeler bu karışımlı suda 5dk kadar bekletilir. Temiz su ile iyice durulanır.


Meyve ve sebzelere; çevreden, topraktan ve sudan geçen bazı mikroorganizmalar yalnızca su ile yıkadığında yok olmaz. Bu nedenle sebze ve meyve durulama için sağlığa uygun şekilde temizlemek için Prohijyen Dp44 sebze meyve durulama maddesi güvenle kullanıma uygundur.


Prohijyen Dp44 sebze meyve durulama maddesi, meyve ve sebzelerin sağlıklı şekilde yıkanmasında, salata malzemeleri, meyve ve sebzelerin üzerinde olabilecek tarım ilaçlarından arındırılmasında kullanılabilir. Ayrıca mutfak araç ve gereçlerinin temizliğinde, servis tahtaları, bıçak, tencere, saklama kapları benzeri mutfak gereçlerinin, derin dondurucu ve buzdolaplarının temizliğinde sağlığa uygun şekilde temizlik amacıyla kullanılır.

  • Sadece kayıtlı kullanıcılar yorum yazabilir