Prohijyen Dp1 Bulaşık Makinesi Leke Sökücü ve Ön Daldırma Ürünü 5 Kg


453,74 TL

• Ürün 5 kg'dır. • 1 koli içerisinde 4 adet 5 kg ürün bulunur. • 10-20 g/lt su seyreltme oranı ile hazırlanmış DP1 solüsyonu içerisinde bulaşıklar 15-20 dakika bekletildikten sonra yıkama işlemine alınır. • Solüsyonun ılık su kullanılarak hazırlanması tavsiye edilir.


Prohijyen Dp1 Bulaşık Makinesi Leke Sökücü ve Ön Daldırma Ürünü 5 Kg Bizsizeyeteriz.com'da

Prohijyen Dp1 bulaşık makinesi leke sökücü ve ön daldırma ürünü 5kg, bulaşıkların üzerinde normal yıkama ile giderilememiş olan kurumuş ve inatçı lekelerin giderilebilmesi için en etkili leke çıkarıcı ve ön daldırma ürünlerindendir.


Tabak, bıçak, kaşık, çatal gibi bulaşıklar üzerindeki nişasta, kahve, çay, kurumuş yemek kalıntısı gibi lekeleri yıkamadan önce ön daldırma yöntemiyle yumuşamasını sağlayarak yıkama işleminin çabuk ve kolay olmasına yardımcı olur. Leke çıkarıcı deterjan plastik, paslanmaz çelik, cam ve porselenden yapılmış olan her tür malzemede kullanılır. Fakat metal malzemelerde bekletme süresi mümkün olduğunca kısa tutulmalıdır.


Yemek şirketlerinin mutfaklarında, turistik tesislerde, restoran ve otellerde ön daldırma işleminde Prohijyen Dp1 bulaşık makinesi ön daldırma ürünü kullanımı tercih edilir.  Ön daldırma maddesi tercih etmek yıkama işlemlerini kolaylaştırır. İçeriğindeki klor etkisi ile de sağlığa uygunluk sağlar.


Kabaca kirleri akıtılmış olan lekeli ve kirli olan bulaşıklar makineye yerleştirilmeden önce 40 derece veya 50 derece orta sıcaklıktaki Prohijyen leke sökücü ve ön daldırma ürünü eklenmiş su içerisinde bekletilir.  Durulama işlemi yapmadan makineye yerleştirilir.


Prohijyen leke sökücü ve ön daldırma ürünü yanıklara neden olabilir. Bu nedenle gözle ve deriyle temasından kaçınılmalıdır. Deriyle temas etmesi halinde mutlaka bol su ile yıkamaya özen gösterin. Kullanım sırasında eldiven giymeyi ihmal etmeyin.

  • Sadece kayıtlı kullanıcılar yorum yazabilir