Prohijyen Dp 8 Bulaşık Makine Parlatıcı 21 Kg


1.764,68 TL
• Ürün 21 kg'dır. • Endüstriyel bulaşık makinalarında kullanıma uygundur.

Prohijyen Dp 8 Bulaşık Makine Parlatıcı 21 Kg Bizsizeyeteriz.com'da

Prohijyen Dp 8 bulaşık makine parlatıcısı 21 kg, endüstriyel tipi bulaşık makinelerinde kullanılmak üzere geliştirilmiş olan, durulama temizlik ürünüdür.  Yüksek ısılarda ve sert sularda etkili bir temizlik ürünü olup, bulaşıkların üzerinde kireç oluşmasına engel olmayı sağlar. Bulaşık makine parlatıcısı bulaşıkların makine içerisinden kuru ve lekesiz biçimde çıkmasına yardımcı olur.


Endüstriyel amaçlı kullanılan makineler için kullanıma uygun olduğundan dozaj pompası ile pompaları yardımıyla dozajlanması sağlanmalı, el ile kesinlikle dozajlanmamalıdır. Miktarı kullanılmakta olan suyun sertlik durumuna göre ayarlanmalıdır.


Okul, restoran, hastane, otel gibi endüstriyel bulaşık makinesi bulunan pek çok alanda bulaşık makine parlatıcısı kullanılabilir. Kalabalık ve çok sık bulaşık yıkanmakta olan bu gibi yerlerde Prohijyen bulaşık makinesi parlatıcısı, içermiş olduğu aktif maddeler ile hızlı, kuru ve lekesiz bulaşıklar için en etkili çözümdür. 21 kg bidonlarda olması nedeniyle de uzun süre kullanıma uygun ve ekonomiktir.


Prohijyen bulaşık makinesi parlatıcı kullanılan bulaşık makinelerinde su sıcaklığı 80 ile 85 derece arasında olmalıdır. Çünkü ısı yükseldikçe köpük kaybolur.


Paslanmaz çelik, plastik, cam ve porselenden yapılmış olan alkaliye dayanıklı yapıdaki bulaşık gruplarında kullanıma uygun bir temizlik ürünüdür. Optimize bir temizlik elde edilebilmesi için endüstriyel bulaşık makinelerinde kullanım amaçlı üretilmiş bulaşık makinesi deterjanları ile birlikte kullanılmalıdır. Orta ve yumuşak sertlikteki sularda leke ve kire karşı etkili koruma sağlar.

  • Sadece kayıtlı kullanıcılar yorum yazabilir