Prohijyen Dp 7 Paslanmaz Çelik Parlatıcı 750 ml


306,02 TL
• Ürün 750 ml'dir. • Direkt kullanıma hazır bir üründür, kesinlikle su ile seyreltilmemelidir. • Uygulama yapılacak yüzeye püskürtme yolu ile uygulanır, temiz ve kuru bez ile yüzeye iyice yedirilir, parlaklık sağlanır. • 1 koli içerisinde 6 adet 750 ml ürün bulunur.

Prohijyen Dp 7 Paslanmaz Çelik Parlatıcı 750 ml Bizsizeyeteriz.com'da

Prohijyen dp7 paslanmaz çelik parlatıcı 750 ml, krom, paslanmaz çelik, barbekü, evye, davlumbaz gibi yüzeylerde pürüzsüz bir parlaklık sağlayan temizlik ürünüdür. Çelik parlatıcı servis asansörleri, servis arabaları, buzdolabı, bulaşık makinesi, mutfak donanım gereçleri gibi gıdayla temas etmeyen her türlü paslanmaz çelik yüzeylerin temizliği amacıyla üretilmiştir.


Evye parlatıcı
metal yüzeyleri temizlemesinin yanında yüzeyde oluşturmuş olduğu film tabakası sayesinde yeniden kirlenmeyi de geciktirir. Su ve parmak izi gibi lekelerin oluşmasına engel olur. Yüzeylerde doğal bir parlaklık ve etkili bir koruma sağlar.


Pas çıkarıcı
, oldukça geniş olan bir kullanım alanına sahip temizlik ürünüdür. Arabaların nikel aksesuarlarında, fırınların ve ocak başlarının iç ve dış temizliğinde, ütü altı yanıklarında, çelik çaydanlık, tava, tencere gibi mutfak gereçlerindeki leke ve su izlerinin temizlenerek parlatılmasında güvenle kullanıma uygun bir üründür.  Nikel, krom ve çelik alaşımlı metal yüzeylerin aynı zamanda bakımını sağlar.


Zamanla metal yüzeyler oksitlenme sonucu mat bir görünüme sahip olur. Metalin yaygın olarak kullanımı dış etkenler sebebiyle çabuk kirlenmeye neden olur. Genel olarak da çelik çaydanlık ve tencereler ateş üzerinde kullandıkları için daha çabuk kararır. Yüksek ölçüde suya ve neme maruz kalan metaller paslanır. Ancak Prohijyen paslanmaz çelik parlatıcı sayesinde tüm çelik ürünler temizlenerek ilk günkü görünümüne geri döner.  Tüm çelik yüzeylerde kullanıma uygundur.

  • Sadece kayıtlı kullanıcılar yorum yazabilir