Prohijyen Dp 6 Bulaşık Makine Deterjanı 20 Kg


1.278,68 TL

• Ürün 20 kg'dır. • Endüstriyel bulaşık makinalarında kullanıma uygundur.


Prohijyen Dp 6 Bulaşık Makine Deterjanı 20 Kg Bizsizeyeteriz.com'da

Prohijyen Dp 6 bulaşık makine deterjanı 20 kg, endüstriyel amaçlı bulaşık makinelerinde yıkama esnasında temizliği sağlamasının yanında sağlığa uygun olarak ve parlak bulaşıklar yıkanmasını sağlar.


İnatçı ve kurumuş yemek ve yağ kalıntılarını anında çıkaran Prohijyen Dp 6 bulaşık makine deterjanı, endüstriyel bulaşık makinelerinde güvenle kullanılmaya uygundur.  Restoran, hastane, yemek şirketi gibi sürekli olarak temiz bulaşığa ihtiyaç olan alanlarda kullanılabilir. Bulaşıklar toplanır toplanmaz yeniden kullanılabilir hale getirilmek üzere endüstriyel bulaşık makinelerinde sıvı bulaşık deterjanı kullanarak dakikalar içerisinde temizlenir.


Prohijyen bulaşık makine deterjanı, bulaşıkları parlak, güzel kokulu ve temiz bir hale getirmek amacıyla kullanılan temizlik maddesidir. İçeriğinde güçlü bir yağ çözücü özelliği bulunur. Bu sayede bulaşıklar sağlığa uygun şekilde temizlenir ve ilk günkü halini korur.


Prohijyen bulaşık makine deterjanı içeriğinde alkali, klor, asit, fosfat içermez. Her çeşit kirli bulaşık ile en iyi şekilde baş eder. Bulaşıkların yanında bulaşık makinesinin parçalarını da kireçten koruyarak uzun ömürlü olmasını sağlar.


Prohijyen bulaşık makine deterjanı, endüstriyel bulaşık makilerinde oluşmuş kireç tabakalarının çözülmesine yardımcı olur. Sprey ve boru uçlarında tıkanıklığa neden olan ve makinenin iç yüzeylerinde oluşan kireçlenmeyi en etkili şekilde çözerek bulaşık makinesinin verimini artırır.Yüksek performansa sahip bulaşık makinesi deterjanıdır. Ağır kokuları gidermeye yardımcı olur.

  • Sadece kayıtlı kullanıcılar yorum yazabilir